Nocleg nad morzem w Jantarze

by - 11/04/2014

Marzycie o wakacjach z psem nad morzem? Chcecie dojść na plażę deptakiem lub leśną ścieżką? Marzy Wam się zwiedzanie Gdańska, zobaczenie fok na Ujściu Wisły, a może w Trójmieście organizowane są zawody lub seminarium? PRZYJEDŹ Z PSEM DO JANTARU!


CAŁOROCZNE POKOJE GOŚCINNE FAMILIA
JANTAR, UL. RYBACKA 34 

TEL: 513 007 926 


Jest to miejscowość położona na Mierzei Wiślanej, pomiędzy miejscowościami Mikoszewo i Stegna. Na plaży mozna znaleźć małe bursztyny 'jantarki' ,którym miejscowość zawdzięcza swoją nazwę. Idąc plażą w stronę Ujścia Wisły (ok 5 km w jedną stronę) można znaleźć większe okazy oraz obserwować foki w ich naturalnym środowisku (aktualnie jest ich ponad 100 sztuk!). W miejscowości są 3 sklepy, punkt apteczny. W Stegnie, oddalonej o 5 km jest Biedronka. W sezonie letnim kursuje kolejka wąskotorowa, na trasie Mikoszewo- Sztutowo.
Do Gdańska ok 45- 50 km, szybką drogą dojazd do dalszych dzielnic zajmuje 45-55 minut. Od maja do września kursuje prom Mikoszewo- Przegalina, którym szybko i ciekawie mozna przejechać na wyspę Sobieszewską i stamtąd do Gdańska.

W miejscowości jest boisko, ogólnodostępne, na którym można przeprowadzać treningi. Nie jest bardzo duże, ale spokojnie można na nim zrobić trening posłuszeństwa czy frisbee.
Trwają także ostatnie prace modernizacji świetlicy, w której postaramy się zorganizować pozwolenie na seminaria, jednak nie będzie to możliwe wcześniej niż w styczniu 2015 roku.

Pokoje Gościnne Familia znajdują się w centrum miejscowości, przy skrzyżowaniu ulic Morksiej i Rybackiej. Kwatery znajdują się w odległości 450 m od morza i około 100 m od lasu.
Na terenie obiektu znajduje się:
- parking
- altana
- grill i możliwość zrobienia ogniska
Psy poza sezonem mogą przebywać na terenie obiektu POD OPIEKĄ właścicieli, którzy powinni po swoich pieskach sprzątać :)
Pokoje ogrzewane, w sezonie cieplejszym dostępne pokoje z tarasami, wyjściem bezpośrednio na dwór. Większość pokoi jest z własną łazienką oraz ankesem kuchennym. 
Dysponujemy 8-10 osobowym mieszkaniem z własną kuchnią oraz łazienką, idealnym dla grup.
Na życzenie wystawiamy rachunki. 
Panuje u nas rodzinna, przyjazna atmosfera, dzięki której stałych turystów mamy od ponad 20 lat! 
ZDJĘCIA ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI: POKOJE GOŚCINNE FAMILIA


Ceny w zależności od długości pobytu - 35 zł/ dzień + 5 zł opłata za psa.
Rezerwacje najlepiej z parodniowym wyprzedzeniem pod nr telefonu 
p. Bogusia 513 007 926 


Dodatkowo, na terenie obiektu można spotkać dzikiego kota i Niuchacza, który z chęcią wybierze się na wspólny spacer:)

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY PODCZAS DOG OLYMPICS, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 29-30 LISTOPADA W SOPOCIE! 

Podobne posty

8 komentarze