PROJEKT PREZENT- Wspomóż bezdomniaka razem z blogerami!

by - 12/02/2014

Akcja PROJEKT PREZENT to inicjatywa psich blogerów, w której może wziąć udział każdy poprzez przekazanie potrzebnych produktów na wybranego przez blogera psiaka.

Więcej informacji, wybrane przez blogerów psy i wiele wiele więcej w WYDARZENIU NA FACEBOOKU Akcję zapoczątkowali blogerzy:

Zasady akcji:1. Bloger wybiera bezdomnego psiaka przebywającego pod opieką Fundacji/hoteliku/domu tymczasowego (chcemy mieć pewność,że paczka dotrze bezpośrednio do psiaka)

2. Bloger wybiera futro, które najbardziej oddaje tematykę jego bloga.

3. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu ŻADNYCH korzyści materialnych.

4. Termin zbiórki darów: do 15.12.2014.

UWAGA! Prezent wysyłamy do opiekuna psa na własny koszt : do 3 dni od skompletowania paczki. Blogerze, zrób proszę zdjęcie ofiarowanych darów i umieść je na swoim fanpage'u bądź swoim blogu.

5. Zbieramy (nowe bądź w bardzo dobrym stanie):
Karmy
Miski
Zabawki
Legowiska
Preparaty odrobaczające
Obroże/szelki
Przysmaki
Smycze
WAŻNE: Jeśli i Ty drogi czytelniku chcesz dołączyć do akcji i ofiarować jakiś prezent - uprzedź proszę blogera jaki przedmiot chciałbyś sprezentować.

6. Podarunki od czytelników przesyłane są pocztą/kurierem/paczkomatem na koszt nadawcy(czytelnika). Na terenie swojego miasta bloger może prezenty odebrać osobiście.

7. Opiekun obdarowanego psa przesyła zdjęcie paczki i czworonoga na adres mailowy blogera.

_________________________________________________________________________________
My niestety, ze względu na wyjazd w tych dniach, nie możemy wziąć czynnego udziału w akcji tworząc własną grupę darczyńców, jednak na pewno przylączymy się do którejś z akcji. Na proflu będziemy także pokazywać Wam psy na jakie zbierane są datki oraz jakie produkty są jeszcze potrzebne.

Podobne posty

0 komentarze