Spis świątecznych konkursów XII 2014

by - 12/23/2014Świąteczne szaleństwo trwa! Wszędzie prezenty, zapach pierników, zdjęcia psów w czapkach Mikołaja... i konkursy! Jak zwykle pełno w sieci konkursów o świątecznej tematyce. Zobaczcie gdzie możecie wygrać super nagrody!

Niestety, wiele konkursów skończyło ię wcozraj lub dziś dlatego post jesy uboższy o parę ciekawych propozycji. Nic straconego, może po świętach dowiemy się o czymś jeszcze? :) 

do 24 grudnia, (godz 17:50)
zpazurem.pl - duża paczka produktów firmy dr Seidla do wygrania dla psa lub kota za komentarz co Twój pies powie w Wigilijną noc. 

do 26 grudnia
Rynek Zoologiczny- teamt konkursu Pupil pod choinką! Wygrać możecie prenumeratę miesięcznika oraz karmę dla psa marki Fitmin 

do 30 grudnia
Doctor Dog -  Do wygrania karma marki Doctor Dog- wystarczy w komentarzu dodać zdjęcie o świątecznej tematyce i czekać na wyniki. 

do 31 grudnia 
Acana Polska-  konkurs na sweet focie Twojego psa,nie koniecznie świąteczną. Do wygrania mięsne przysmaki ORIJEN FREEZE DRIED. 

do 7 stycznia

Husse Polska-  konkurs, w którym do wygrania są 3 nagrody główne- karmy dla psa lub kota i 10 nagród pocieszenia w potaci smakołyków. Wystarczy wysłać max 2 zdjęcia o świąteczno- noworocznej teamtyce  na fb@husse.pl.


Przy okazji wpisu chciałąbym życzyć Wam
Wesołych, rodzinnych Świąt
wielu sukcesów osobistych, zaowodych i tych psich
Waszym psom radości z każdego spaceru
i dużo zdrowia. 

A dla tych, którzy jeszcze nie czują.... 
uuuuu babe!  

Podobne posty

0 komentarze