Liebster Blog Award

by - 1/04/2015Na początek zasady:
Nominacja do zabawy jest otrzymana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała a następnie nominować kolejne 11 osób ( informując ich o tym) oraz zadać im 11 pytań. Nie można nominować osoby którą Cię nominowała.

Pytania jakie dostaliśmy od Enzo: 
1. Obi, agility czy frisbee, a może coś innego?
Zdecydowanie frisbee. W świat dekli wkręciłam się już na początku posiadania psa- jako sport moim zdaniem najbardziej widowiskowy od razu spodobał mi się najbardziej. Z pomocą koleżanki Agnieszki nauczyliśmy się floatera i powoli szlifowaliśmy choć poprawne trzymanie dysku. Z psem robiliśmy podstawy intuicyjnie- wyszło nam to nawet na dobre. 
Mamy za sobą debiut  w kategorii starters na DCDC w Sopocie w 2014 roku (8/20) oraz parę występów w Polsce i Czechach w tossie. Teraz szlifujemy fristajle

2. Twoje ulubione psie gadżety?
Obroże <3 im bardziej kolorowa, tym lepsza. Mimo, że często nie widać ich przez futro Niucha, to po prostu uwielbiam te wypasione, kolorowe, z klamrą czy na zacisk... ahhh

3. Czy pies śpi z Tobą w łóżku? 
Absolutnie nie. Nigdy nie spał i nie będzie spał. Mimo, że czasem może wskoczyć na przytulaska rano czy wieczorem, to nigdy nie śpi z nami. 

4. Jakiej rasy psa w przyszłości chciał/abyś mieć?
Jeśli nie będzie to drugi australijczyk, to border. Na razie nie oglądam miotów, nie czekam na krycia. Za bardzo boję się zapsić i tkwić w tym do 30stki nie mają stabilnej sytuacji życiowej. 

5. Jakie są Twoje najbliższe plany związanie z psią aktywnością?
Dopracować vaulty od nogi, pleców oraz opracować piękne odbicia od ciała, która na razie raczkują. Przede wszystkim chciałabym dopracować te elementy na najbliższy sezon frisbee, mamy dużo czasu a postępy są duże więc mam wielkie nadzieje na wiosnę:)

6. Co najbardziej lubisz w swoim psie?
Wesołość. Wesołość w każdej chwili, do każdego. Wesoły pysk o poranku, na spacerze, wieczorem, jak tylko wyciągnę zabawkę. Jeden wielki chodzący psi uśmiech, który rozweseli nawet w najgorszy dzień.

7. Czego najbardziej nie lubisz w swoim psie?
Aussikowej emocjonalności. Kto ma takiego wie co to znaczy- emocje przy spotkaniu innego psa, emocje przy kocie, emocje przy innych ludziach. Często przy tym nadaktywność i chęć zobaczenia i sprawdzenia wszystkiego na raz. Co więcej, jest to po prostu niekończąca się praca...

8. Jakie miejsce polecasz na wakacje z psem?
Mierzeja Wiślana- tu dorastałam i mieszkam, szczególnie polecając Jantar i Mikoszewo, skąd jest bardzo blisko do plaży, a miejscowości nie są tak zatłoczone jak przykładowo Władysławów czy Chałupy. 

9. Kto jest Twoim autorytetem w "psim świecie"?
Jest parę osób, z których czerpię inspiracje jeśli chodzi o frisbee. Nie mam autorytetu jeśli chodzi o wychowanie czy naukę psa. Każdy pies, tak jak każdy człowiek ma osobowość i swój charakter. Relacja człowiek- pies, to jaki układ jest w tej relacji to nasza indywidualna droga, którą idziemy 5,10,15 lat. 

10. Czym najchętniej bawi się Twój pies?
Wszelkiego rodzaju szarpaki to dla Niucha ulubione zabawki. Szarpie się chętnie, mocno i to uwielbia. Co ciekawe, nie chce się szarpać z dziećmi, szybko wyczuwając ich siłę. 

11. Jak godzisz życie zawodowe z posiadaniem psa?
Zawsze musi być czas dla siebie, dla partnera. dla  psa, na pracę. Nie ma bata, żeby było inaczej. 


MOJE PYTANIA DO WAS:
1. Na spacer z psem nie wychodzę bez...
2. Dlaczego blogowanie o psie jest takie fajne? 
3. Spacer na lumpa czy 'do ludzi'?
4. Ulubiona marka zabawek to...
5. Największy zabawkowy niewypał to...
6. Czy utrzymujesz kontakt prywatnie z innymi blogerami? Jeśli tak to z jakimi?
7. Jakie psie sporty nie są dla Ciebie i Twojego psa?
8. Największa porażka 2014 roku...
9. Największy sukces 2014 roku...
10. Jakie są najczęściej odwiedzane przez Ciebie blogi?
11. Czego nigdy nie kupisz swojemu psu?


NOMINUJĘ:


Podobne posty

0 komentarze