KONKURS

by - 7/02/2015

Kocham czytać. Tylko książki- nie e-booki, PDFy czy na telefonie. Dobra lektura potrafi pochłonąć mnie na wieczór, poranek, jazdę autobusem. Kiedyś czytałam nawet przy obiedzie, kawie, herbacie. Jednak dawno nie czytałam.
Książke "Wataha w podróży. Himalaje nas czterech łapach" pochłonełam w 2 wieczory zasypiając zdecydwanie "po czasie".

Przez całą książkę miałam wrażenie, że wszyskie wydażenia, zmiany planów, wypadki są wymyślone. Ukartowane. jak to możliwe, że to tak naprawdę! Przez pierwsze strony nie mogłam się wczuć- w sumie jak zawsze. Stopniowo wpadłam po uszy i chciałam więcej! Rewelacyjnie napisana,okraszona zdjęciami, przy których zatrzymywałam się zdecydowanie "za długo".


Pokazanie statusu psa w Indiach mnie wręcz zmroziło. To jak traktowane sa tam psy rasowe, jak okropnie różne jest nasze podejście do psa, do przyjaciela, nie przedmiotu.

Nie będę zdradzać Wam szczegółów książki, która jak domyślacie się, opowiada o wielkiej, wymarzonej, wyczekajne podróży. Podrózy z psem.

Jeden egzemplarz zostawiam sobie- drugi mam dla Was! 


Zadanie?
Na adres konkursuniucha@gmail.com przesłać zdjęcie Waszego psa (bardzo miło mi będzie zobaczyć także Was!) zatytułowane "(imię psa) w podróży" np: "Niuchacz w podróży" i opisać najlepszą/ najbardziej pamiętną/ najbarziej emocjonującą podróż z Waszym psem. 

Na wiadomości czekam do 10 lipca- Wasze zdjęcia zamieszczać będę w specjalnym albumie na naszym Facebooku po czym 12 lipca ogłosze osobę, do której poleci książka.

Podobne posty

0 komentarze