PROJEKT PREZENT

by - 11/20/2015


Nie bez powodu Niuchacz przebrał się za Mikołaja, ruszył PROJEKT PREZENT. Zobaczcie jak możecie pomóc i sprawić wiele radości na święta potrzebującym psom. 

Projekt Prezent to charytatywna akcja psich blogerów (po kliknięciu zostaniecie przekierowani do wpisu na blogu naszych kolegów i koleżanek) 
- Futra Specjalnej Troski
- Co Pies Na To
- Aktywni z Psami
- Kudłacz Blog
- Psie Wędrówki
- Pies w Warszawie
- Podróże z Psem
- Pies do Kwadratu

Każdy bloger organizuje paczkę dla wybranego przez siebie psa, którą przekaże mu tuż przed świętami. Dołączyć może każdy- przesyłając wybrane prezenty do blogera, razem tworząc wielki PREZENT. 
Zapraszamy sklepy internetowe i producentów do przyłączenia się do akcji. 

Co możesz wysłać? 
Wszystko co może przydać się potrzebującemu psu: smycze, obroże, legowiska, suplementy diety, karmy, przysmaki, preparaty na odrobaczanie oraz przeciwko kleszczom, zabawki, akcesoria pielęgnacyjne.REGULAMIN

1. Wybieramy bezdomnego psiaka przebywającego pod opieką Fundacji/hoteliku/domu tymczasowego (chcemy mieć pewność,że paczka dotrze bezpośrednio do psiaka)
2. Blogger wybiera futro.które najbardziej oddaje tematykę bloga.
3. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu żadnych korzyści materialnych.
4. Termin zbiórki darów: od 20.11.2015 do 14.12.2015.
Prezent wysyłamy do opiekuna psa na własny koszt : do 3 dni od skompletowania (bloggerze,zrób proszę zdjęcie ofiarowanych darów i umieść je na fanpadżu bądź swojej stronie).
5. Zbieramy (nowe bądź w bardzo dobrym stanie):
Karma
Miski
Zabawki
Legowiska
Preparaty odrobaczające
Obroże/szelki, smycze (koniecznie dowiedz się jaki rozmiar nosi psiak!)
Przysmaki 
ważne : Jeśli i Ty drogi czytelniku chcesz dołączyć do akcji i ofiarować jakiś prezent- uprzedź proszę bloggera jaki przedmiot chciałbyś sprezentować.
6. Podarunki od czytelników przesyłane są pocztą/kurierem/paczkomatem na koszt nadawcy(czytelnika). Na terenie swojego miasta blogger może prezenty odebrać osobiście.
7. Opiekun obdarowanego psa przesyła zdjęcie paczki i czworonoga na adres mailowy blogera

Dla kogo zbieramy PREZENT? 


Oto KOKOS i MIKA. Psy przebywają w Fundacji Pies Szuka Domu, w okolicach Trójmiasta. Kokos, Mika i inni jego psi koledzy i koleżanki czekają na nowy dom! Odwiedźcie Facebooka Fundacji.  

O Kokosie:
Kokos to piesek liczący około dwóch lat i tak naprawdę, to wielki z niego chwat. Nie jest leniuszkiem, lecz chętnym do wspólnych zabaw i długich spacerów cudownym, choć nieco wyrośniętym okruszkiem. Posłuszny będzie dla opiekuna swego ,choć bywa czasami nieokiełznanym kolegą. Pojętny z niego kompan, uczyć nowych sztuczek się lubi. Aktywny sposób wypoczynku, spacery w lesie i dog trekking, to jest to w czym nigdy się nie pogubi. Skarb z niego wspaniały, dla suczek jest wyrozumiały, a przy samcach bywa różnie. Na czterech łapach gna, uśmiechniętą mordkę ma. Ten uroczy skarb koloru biszkoptowego, może być dla Ciebie tym jedynym, niezwykłym przyjacielem lub dobrym kolegą.
O Mice:
Mika, przesympatyczna sunia wielkości owczarka szuka nowego domu. To bezstresowa, otwarta dziewczyna. Bez problemu dogaduje się z innymi czworonogami. Jest także przyjaźnie nastawiona do wszystkich ludzi. Mika jest bardzo spokojna i zrównoważona. Dlatego to świetny materiał na nowego domownika dla rodziny z dziećmi. Z pewnością okaże najmłodszym dużo cierpliwości i empatii.
Jeśli chcecie przyłączyć się do akcji i przesłać prezent Kokosowi, Mice i przyjaciołom z Fundacji napiszcie wiadomość prywatną na Facebooku  lub napiszcie maila na niuchaczpl@gmail.com - podamy Wam wszystkie szczegóły.

HO-HO-HO

Podobne posty

0 komentarze