Podsumowanie - Projekt Prezent

by - 12/18/2015Projekt Prezent zakończony SUKCESEM!


Wszystkie prezenty jakie zebraliśmy podczas akcji Projekt Prezent, przekazaliśmy bezpośrednio do Fundacji Pies Szuka Domu [KLIK] pod Gdańskiem. Fundacja działa od 2011 roku, trafiają do niej psy błąkające się po ulicach lub porzucone. W Fundacji przebywa ponad 30 psów, w tym Mika i Kokos, dla których zbieraliśmy prezenty. Gdy pojechaliśmy do Fundacji, okazało się, że dary przekażemy tylko Mice, ponieważ Kokos przebywa już w nowym domu! Wcale nie było nam z tego powodu przykro!

Mika to bardzo wesoła suczka, nie miała żadnych obaw do głaskania, z ogromną chęcią zjadła przywiezione przez nas smakołyki i zrobiła parę pokaźnych kółek po wybiegu w nowej obroży.
Mika w nowej obroży od firmy Sali.
Prezenty jakie udało się wspólnymi siłami zebrać, posłużą wszystkim mieszkańcom Fundacji. Jak tylko pojawiliśmy się na jej terenie, przywitały nas dwie suczki, które od razu wyczuły, że w bagażniku wieziemy coś dobrego ( nosa posokowca nie oszukasz) Od razu przybiegł także kot będący "na stanie" Fundacji, a nasze serca skradła "szarańcza"- 10 szczeniaków czekających na swoich ludzi! Suczka posokowca, która od 3 lat czeka, aż jej właściciele (?) wrócą po nią do hotelu od razu wyczuła, że worek karmy Purina kryje w sobie coś smacznego.


CO ZAWIEŹLIŚMY MICE? 


Od Kasi, Atos Polska Gdańsk i firmy Planet Pet Society: Planet Pet Society Karma Lamb and rice 15 kg +3 kg, 5 x baton Jagnięcina Ryż 800g,  4 miski, 10 opakowań przysmaków, 25 gryzaków
Od firmy Sali10 obroży, 6 smyczy, 2 pary szelek
Od firmy Saba2 x 1,5 kg karma sucha, 2 x 440 g karma mokra
Od firmy NIKOS, właściciela marki Pokusa2 x 120 g Pokusa Premium Plus
Od sieci sklepów zoologicznych Zoo Karina2 x miska, 2 x szczotka, 2 x kocyk, mnóstwo przysmaków i próbek karm
Od firmy Purina Dog Chow Polska Pro Plan - Nutrition That Performs : Purina ProPlan 14 kg, 6 kartonów po 16szt. Friskies Dental Delicious, 2 kartony po 108szt Deli Bakie Rolls, 4 paczki x 6szt Deli Bakie Stars, 5 kartonów po 16 szt Friskies Dental Delicious, 2 kartony po 108szt Deli Bakie Rolls
Od Manufaktury Psich Maszketów : 9 opakowań ręcznie robionych psich ciastek.

Przesyłamy ogromne podziękowania wszystkim, którzy dołączyli do akcji- także innym blogerom (Karolina z Futer Specjalnej Troski zajęła się 2 paletami przysmaków!), czytelnikom i firmom, które ufundowały OGROM prezentów! 

Widzimy się za rok! 

Podobne posty

0 komentarze