TEST posłanie DUO BedDog

by - 12/23/2015


Szukasz miękkiego, porządnego posłania dla swojego psa? Sprawdź recenzję posłania DUO firmy BedDog.

Legowisko testujemy do czerwca. Nazwa posłania - DUO-  nawiązuje do możliwości dwustronnego z niego korzystania. Nasze w rozmiarze XL i kolorze Sultan (bordowo- czarne) idealnie pasuje dla psa wielkości Niuchacza. Może zwinąć się na nim w kłębuszek (22:00), rozłożyć łapki i oprzeć pysk na rogu (22:30) i wyciągnąć kołami do góry, z nosem zwisającym ku podłodze (23:00). 


Posłanie wykonane jest z dużą dokładnością, z twardego materiału, odpornego na psie pazury i
brudzenie. Niuchacz lubi wściekać się na posłaniu. Brać rozbieg przez cały salon i susem wskakiwać do sypialni- prosto na posłanie. Po tym kopie, gryzie, czochra się przy akompaniamencie warkotów i szczeków. Po pół roku codziennego (serio, robi to codziennie) drapania i gryzienia posłania, materiał nie zmechacił się, nie powstały przetarcia. Nieraz, po mocniejszym gryzieniu boków posłania zostają małe dziurki, jednak materiał wraca na swoje miejsce. Co ważne, przez cały czas posłanie jest tak samo sprężyste na jak początku.

Niuchacz na posłaniu je surowe kości, suszone gryzaki, suchy chleb, marchewki i inne przysmaki. Przyznam się, że posłanie wyprałam dopiero przy pisaniu recenzji, wcześniej nie było takiej potrzeby. Posłanie praktycznie się nie brudzi, a do tego zbiera naprawdę mało psiej sierści. Tego nie mogliśmy powiedzieć o poprzednim posłaniu, które wymagało odkurzania co 2 dni. Teraz robimy to przy zwykłym sprzątaniu, nie zdejmując nawet szczotki odkurzacza. Posłanie jest ultra wygodne w czyszczeniu!


Nad wyglądem posłania nie będę się rozwodzić- zwykłe, o stonowanych kolorach. Ważne, że się nie brudzi i nie śmierdzi (nawet po tym jak śpi na nim mokry pies)

Środek posłania i boki są naprawdę przytulne. Niuchacz lubi posłania "z brzegiem", opierać o nie pysk lub wcisnąć nos w szczelinki (w poszukiwaniu skarbów?)
Widać, że spanie na nim jest dla psa wygodne, przyjemne, a dodatkowo- posłanie nie grzeje! W przypadku zdrowego, młodego psa to duża zaleta. Jedynym minusem posłania jest to, że musimy mieć na nie trochę miejsca i w małym pomieszczeniu zajmie znaczną część podłogi.

            


Posłanie jest bardzo łatwe w czyszczeniu. Odkurzaczem zbierzemy wszystkie kłaczki, jakie znajdują się na posłaniu (a jest ich mało), po wypraniu posłanie nie traci koloru, jest ultra łatwe w ponownym "złożeniu". Zewnętrzną część posłania wyprałam na potrzeby recenzji, aby sprawdzić czy nie wyblaknie, materiał się nie osłabi, a zamek będzie działał jak poprzednio. Nic z tych rzeczy! Posłanie jest jak nowe!

Cena i dostępność. 
Posłanie BedDog [KLIK]- jak za taką jakość wykonania, użytkowania, jest moim zdaniem tanie. Rozmiar XL kosztuje w zależności od sklepu 130-140 zł. Moim zdaniem to naprawdę mało, szczególnie w porównaniu z poprzednim posłaniem, które kosztowało dobre 180 zł i po pół roku nadawało się do kosza.
Posłanie kupicie w sklepach stacjonarnych [KLIK], a także w sklepie Sznupa.pl [KLIK] w cenie 139 zł.

Na jakich posłaniach śpią Wasze psy? Czy lubią te puchate, miękkie, z wysokimi brzegami czy wystarczy im zwykły psi kocyk? 

Podobne posty

0 komentarze