Pokusa VegeHerbs&Fruits

by - 4/14/2016Mieszanka suszonych warzyw, owoców i ziół - gotowa do podania Twojemu psu. Pokusa VegeHerbs&Fruits!


Naturalne nowości z Pokusy zawojowały rynek suplementów i dodatków żywieniowych! Do znanej już dobrze Pokusy Premium Plus (która od niespełna roku wspomaga Niuchacza po każdym treningu frisbee, w formie napoju lub dodatku do suchej karmy) dołączyły dwie nowe linie - DIAMONDcoat ( ultra szybka poprawa kondycji skóry i sierści) oraz RawDietLine - dedykowana diecie BARF oraz wzbogacaniu i samodzielnemu komponowaniu psiej i kociej diety.

Jednym z produktów, które wchodzą w skład linii RawDietLine jest VegeHerbs&Fruits, który łącząc ze sobą specjalną, niezwykle odżywczą kompozycję warzyw, owoców i ziół wzbogacająca dietę surową, komercyjną(suche i mokre karmy) oraz domową. Różnorodny skład ma na celu wspomagać układ immunologiczny, funkcje trawienne oraz pracę wątroby i trzustki. Reasumując ma dostarczać wszystko to czego często brak jest w codziennym pokarmie, a tym samym wpływać na poprawę kondycji, wydolności i przemian metabolicznych naszych czworonogów. 


Produkt VegeHerbs&Fruits zapakowany jest w przepiękne, kartonowe pudełko- sam produkt znajduje się w woreczku zamykanym na strunę oraz posiada dołączoną miarkę, która zawiera 2 g produktu. Po nałożeniu odpowiedniej porcji, wystarczy zamknąć szczelny woreczek, aby proszek nie stracił świeżości.
Skład: marchew 18%, pietruszka 15%, jabłko 12%, burak 10%, dynia 10%, cykoria 9%, czarna jagoda 8%, natka pietruszki 8%, siemię lniane 3%, dzika roża 2%, ostropest 2%, czystek 2%, BIO żółtko z jaj kurzych 1%.
VegeHerbs&Fruits to mączka z suszonych warzy, owoców i ziół, szczególnie dedykowana jest psom, których podstawą jest dieta BARF. W tej diecie zastępuje świeże warzywa i owoce, które dostarczane są w niewielkiej dawce, jest także ułatwieniem w podróży - wystarczy dodać ją do posiłku i gotowe!

Podstawą diety Niuchacza jest wysokiej jakości karma sucha, jednak - zapewne sprzecznie ze "sztuką BARFowania" - pies raz na jakiś czas dostaje surowe mięsne odpadki z naszej kuchni - skrawki mięsa, podroby, szyje indycze i kacze. Traktuję to jako pełny posiłek więc dodanie do niego VHF wpasowuje się wręcz idealnie! Co jakiś czas, w formie uzupełnienia (mając zawsze w głowie przeświadczenie, że żadna karma nie jest 100% zbilansowana do potrzeba naszego psa) do karmy suchej dodaję Pokusę Premium Plus lub właśnie VegeHerbs&Fruits.


Produkt świetnie sprawdza się także jako ... dodatek do wypełnienia zabawki! Połączenie jogurtu naturalnego i 3 miarek VegeHerbs&Fruits daje zawiesisty i gęsty, lekko czerwony (dzięki zawartości buraka) sos, którym wystarczy wysmarować środek zabawki! Spokojny wieczór gwarantowany!


Produkt jest nieco słodki w smaku - Niuchacz za nim szaleje! Każdy posiłek podany z produktem zjada z ogromną pasją i zaangażowaniem (jak wiecie - jedzenie to pasja!); w trakcie robienia zdjęć rozsypało mi się trochę proszku, którego nie musiałam nawet sprzątać, bo Niuch po komendzie zwalniającej sam wylizał wszystko do czysta! VegeHerbs&Fruits ma nieco ziołowy zapach i jest bardzo mocno zmielony.
Jako, że dawkowanie wyliczone jest na posiłek typowo mięsny i dla psów karmionych dietą BARF, a ja dodaję produkt sporadycznie i profilaktycznie, na porcję karmy podawałam 2 miarki produktu (4g), na porcję podrobów (ok. 300g) podawałam 4 - 5 miarek produktu (8-10g).


Dzięki temu, że produkt jest lekkostrawny, jest źródłem wielu witamin, minerałów, antyoksydantów zabierać go będziemy razem z produktem Premium Plus i żółtkiem (RawDietLine BIO żółtko jaja kurzego - o nim więcej wkrótce) na zawody po większym wysiłku fizycznym i psychicznym. Po wielokrotnym podawaniu produktu nie zauważyłam żadnych efektów ubocznych. Polecam gorąco każdemu BARFiarzowi, ale i osobom, które lubią kompleksowo zadbać o dietę swojego psa. 


Produkt kupicie w sklepie Pokusa [KLIK] w cenie 32,99 zł za 300 g oraz innych sklepach internetowych i stacjonarnych. Co sądzicie o nowościach Pokusy? Czy Wasze psy z chęcią zjadłyby VegeHerbs&Fruits? Czy jest to produkt tylko dla karmiących BARF'em czy według Was może być podawany do karmy suchej? 

Podobne posty

0 komentarze