PetsOnBoard

by - 9/21/2016

Przeczytaj o nowej platformie dla właścicieli psów!

Niuchacz to typ podróżnika. Uwielbia jeździć samochodem, przy pakowaniu jedyny sposób na uszczęśliwienie psa to wpakowanie go do auta. Kocha patrzeć w dal podczas jazdy, a w nowym miejscu odnajduje się błyskawicznie. Kiedy jednak pies nie może z nami jechać...

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Niuchacz (@niuchaczcom)


... co zrobić?

Co to jest PetsOnBoard?
To platforma, która będzie łączyć właścicieli psów, szukających dla nich tymczasowej opieki z doświadczonymi i zweryfikowanymi opiekunami. PetsOnBoard - drugi dom dla Twojego pupila, gdy Ty jesteś daleko
Jeśli psa możecie podrzucić rodzicom (vel dziadkom), rodzeństwu czy psim ciociom tego problemu nie ma. Coraz bardziej popularne są psie świetlice, hotele z profesjonalną (wyszkoloną i doświadczoną) obsługą jednak znalezienie dobrej dla naszego psa opieki to nie łatwe zadanie i wie to każdy kto stał przed takim wyborem.

Serwis założyły dwie przyjaciółki - Kinga i Marta. Chcą łączyć w nim ludzi, którzy kochają psy i tym samym pomóc im w opiece nad ich pupilami.

To serwis online, tzw. two-sided market, łączący ze sobą właścicieli psów i zaufanych opiekunów w ich okolicy. Ci drudzy przyjmą zwierzaka pod swój dach, czyli właśnie “na swój pokład” i zapewnią mu prawdziwie domowe warunki w tej stresującej sytuacji, jaką jest rozłąka. Poza opieką całodobową dostępna będzie także opcja opieki dziennej i wyprowadzenia psa na spacer, a stawki za te usługi będzie ustalał sam opiekun.
Każdy użytkownik - i ten, który będzie szukał opiekuna dla psa i ten, który się nim zajmie, może założyć profil na platformie, który po weryfikacji zostanie opublikowany. Dzięki wyszukiwaniu użytkowników, będziecie mogli w łatwy sposób znaleźć petsittera w swojej okolicy, zarezerwować pobyt swojego psa u niego oraz zapłacić online. Serwis będzie umożliwiał wystawianie ocen i referencji - bo co jest bardziej wiarygodne niż opinie innych psiarzy?

Serwis dopiero rusza - musimy mu pomóc! Pomysł uważam za świetny - tak jak w przypadku DingDog'a może być on super przydatny dla właścicieli psów, szczególnie tych mieszkających w mieście. Dodatkowo, skorzysta na tym nie tylko osoba, która chciałaby zostawić pod opieką swojego ukochanego psa. To także szansa dla osób, które z chęcią przyjmą dodatkowe futro pod swój dach - dla Was jest to szansa na dodatkowy zarobek! Jak pomóc? Wpłata od nas już poleciała na konto Pets on Board.
Do tej pory projekt realizowałyśmy z własnych środków, ale postanowiłyśmy poszukać wsparcia. Właśnie wystartowałyśmy z kampanią crowdfundingową na serwisie PolakPotrafi.pl i liczymy, że uda nam się zebrać środki na dokończenie budowy serwisu. W zamian oczywiście każdy darczyńca otrzyma liczne nagrody :)

Czy i Wy dołożycie "cegiełkę" do serwisu, który kiedyś i Wam może pomóc? Co sądzicie o takim pomyśle? Razem z zespołem PoB czekamy na komentarze 

Podobne posty

0 komentarze