Łapa Targ - targi dla psiarza w Warszawie!

by - 12/01/2016ŁAPA TARG - musisz tam być!


Kiedy: 11 grudnia 11:00-19:00
Gdzie: Mysia 3, III piętro, Warszawa
Kto: le petit pet 
Dla kogo: obowiązkowo dla każdego psiarza nie tylko z Warszawy - koniecznie przyjdź ze swoim pupilem! 


O wydarzeniu:
11 grudnia spotkamy się wspólnie ze swoimi czworonogami na pierwszych specjalnie dla nich dedykowanych targach psiego dizajnu – Łapa Targ. W przyjaznej przestrzeni na Mysiej 3 w Warszawie każdy właściciel razem ze swoim pupilem będzie mógł zrobić zakupy u najlepszych marek tworzących produkty sprawdzone i najlepszej jakości.

Oprócz tego w programie darmowe warsztaty behawioralne, o psich sportach, o tym jak wspaniale podróżuje się z psem czy jak reagować gdy jesteśmy świadkami przemocy wobec zwierząt.
Łapa Targ to wydarzenie dla osób, które w sposób świadomy, odpowiedzialny i pełen miłości posiadają ukochane psy jako członków rodziny. Chcemy promować takie podejście, rozwijać wiedzę na temat wychowania psa i obowiązków, jakie się z tym wiążą.

Przez warsztaty będziemy edukować i zachęcać do rozwoju wiedzy. Zaprezentujemy, że pies to nie problem przy podróżach, a jedynie ich ubogacenie. Nie czujecie się pewnie w tych tematach?

Targ to wyjątkowa inicjatywa jakiej nie było na polskim rynku. Łapa!

WARSZTATY POPROWADZĄ

WARSZTATY PSIEJ MOTYWACJI I WSTĘP DO PSICH SPORTÓW
Ania Radomska
Na codzień studentka fizjoterapii na Warszawskim AWF’ie, w życiu pozaszkolnym zawodniczka, trener i sędzia Dogfrisbee. Frisbee zajmuje się od 2005 roku, wielokrotnie stawała na podiach w Polsce i za granicą, trzykrotnie wygrała serię zawodów Dog Chow Disc Cup (2008, 2012, 2015). Obecnie właścicielka dwóch psów rasy Border Collie - niezawodnego Westa i utytułowanego Arsiego. Oprócz Dogfrisbee jest także zawodnikiem Unleashed Flyball Team - wicemistrza i mistrza Europy.


WARSZTATY BEHAWIORALNE I PSIEGO MASAŻU
Magdalena Berecka
- córka lekarza weterynarii, od najmłodszych lat zakochana w zwierzętach. Po burzliwych próbach zostania pianistką, psychologiem i mistrzynią capoeiry, poszła za głosem serca i zaczęła pracować z psami. Ukończyła Kurs Trenerski i Kurs Instruktorski dla Behawiorystów w Akademii Porozumiewania się ze Zwierzętami Dobry Pies, poszerzała swoją wiedzę na wielu seminariach i warsztatach, jednak najwięcej nauczyła się od swoich dwóch chudych psów - Django i Quentina. Od 4 lat ma zaszczyt pomagać ludziom i psom znaleźć wspólny język i stać się zgraną, świetnie współpracującą ekipą 


Mamy w planach pojawić się na Łapa Targ, a Ty?

Podobne posty

0 komentarze