Nowy serwis dla hodowców

by - 12/31/2016


Jesteś hodowcą psów rasowych zrzeszonym w ZKwP lub.i FCI? Zapisz się do nowego serwisu DogKennel FCI!
Jak działa serwis i dla kogo jest?
Serwis jest zupełnie darmowy. Zarejestrować w nim można swoją hodowlę, planowany lub obecny miot oraz reproduktora. Jest to platforma dedykowana hodowcom, którzy poszukują reproduktorów czy chcą ogłosić planowany miot. Jest to duża pomoc na początkujących hodowców lub osób poszukujących szczeniaka Serwis pozwala na wyszukiwanie nie tylko po rasie, ale także po kraju z jakiego pochodzi zgłoszenie, województwa (dotyczy psów i hodowli zarejestrowanych w Polsce) czy doprecyzowanie poszukiwań o psy z osiągnięciami wystawowymi i sportowymi.

Co o serwisie mówią jego twórcy? 
Być może niektórzy z Was zastanawiają się jak i dlaczego powstał serwis DogKennelFci.com? Chcemy opowiedzieć Wam kawałek naszej historii.

Serwis nie powstał z przymusu, zlecenia czy też zamówienia. Powstał ponieważ tego chcieliśmy. Chcieliśmy stworzyć coś, co będzie dla Nas wszystkich, dla miłośników, pasjonatów, hodowców psów rasowych. DogKennelFci z finansowany został ze środków prywatnych, bez chęci zysku, a dla wspólnej korzyści. Psy towarzyszą nam od najmłodszych lat, nie tylko te rasowe, różne. Najczęściej znalezione, podrzucone. Dla wielu znaleźliśmy nowy dom. Miłością Naszą zostały bassety. Historia z tą rasą zaczęła się 12 lat temu. Kupiliśmy psa w typie rasy wspaniałego, kochanego najcudowniejszego. Nie byliśmy wtedy świadomi, że istnieją hodowle i nie hodowle. Belweder odszedł od Nas bardzo szybko, chorował od zawsze. Do naszego domu zawitał kolejny pies tej rasy tym razem z hodowli FCI, potem jeszcze dwa i jeszcze jeden.
No i właśnie wtedy, kiedy przedzieraliśmy się przez sterty ogłoszeń różnych stowarzyszeń pomyśleliśmy, że wspaniale by było móc znaleźć w jednym miejscu wszystkie potrzebne informacje do dokonania tej właściwej decyzji. Od narodzin pomysłu do realizacji projektu upłynęły trzy lata... 
Przez cały ten czas, przez te kilka lat męczyło Nas pytanie: Czy DogKennelFci się spodoba? Czy hodowcy zechcą właśnie w tym serwisie zaprezentować swój hodowlany dorobek? Mamy nadzieję, że TAK ! Mamy nadzieję, że na stronach tego serwisu zobaczymy wszystkie nasze hodowle, ponieważ naprawdę mamy się czym pochwalić.

Jeśli jesteś zainteresowany rejestracją - wejdź na stronę DogKennelFci.pl

Co sądzicie o serwisie? Jeśli jesteście hodowcą lub właścicielem reproduktora, skorzystacie z DogKennel FCI? 

Podobne posty

0 komentarze