ŁAPA TARG II EDYCJA

by - 5/11/2017


Psiarzu - musisz tam być! 20 maja w Warszawie odbędą się wyjątkowe targi połączone z wykładami i szkoleniami! Kto będzie? :)

WYSTAWCY (pogrubieniem zaznaczone stosika, które moim zdaniem warto odwiedzić) 

O wydarzeniu
20 maja po raz kolejny odbędzie się pierwsze w Polsce, najciekawsze kynologiczne wydarzenie na mapie stołecznych targów czyli ŁAPA TARG. W pięknej przestrzeni na Mysiej 3 w Warszawie każdy właściciel razem ze swoim pupilem będzie mógł zrobić zakupy u najlepszych marek tworzących produkty sprawdzone i najlepszej jakości.

Jak zwykle nie zapominamy o edukacyjnym charakterze naszego wydarzenia i zapewniamy Was, że być na wszystkich wykładach, które zaplanowaliśmy! Tematem przewodnim tym razem będzie dbanie o odpowiednie żywienie i kondycję psa.

Łapa Targ to wydarzenie dla osób, które w sposób świadomy, odpowiedzialny i pełen miłości posiadają ukochane psy jako członków rodziny. Chcemy promować takie podejście, rozwijać wiedzę na temat wychowania psa i obowiązków, jakie się z tym wiążą.
Przez warsztaty będziemy edukować i zachęcać do rozwoju wiedzy - jak zwykle będą one otwarte dla wszystkich chętnych oraz transmitowane na naszym profilu na Facebooku.

Wykłady

Małgorzata Kizerwetter: Fizjoterapeuta i Zoofizjoterapeuta. Prezes Polskiego Związku Zoofizjoterapeutów, współwłaściciel i wykładowca Studium Fizjoterapii Zwierząt oraz współwłaściciel i zoofizjoterapeuta w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Animal Active. Od 2009 pracuje wyłącznie z czworonożnymi pacjentami, cały czas pogłębiając swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach, warsztatach i sympozjach o tematyce rehabilitacyjnej. Autorka licznych artykułów do pism branżowych i prelegent na konferencjach i warsztatach poświęconych fizjoterapii weterynaryjnej.
WARSZTATY PSIEJ FIZJOTERAPII I PREWENCJI OTYŁOŚCI

Izabela Sekuła: autorka książki „W zgodzie z naturą” jest absolwentką Wydziału Biologii UW. Przez wiele lat jako moderator tworzyła dział psiego BARFa na forum Barfny Świat. Od półtora roku prowadzi organizowane przez Dolna 30 szkolenia, seminaria i warsztaty o surowej diecie psów, w których wzięło udział kilkaset osób w całej Polsce. Książka „W zgodzie z naturą” jest odpowiedzią na niesłabnącą potrzebę wiedzy o surowej diecie psów. Izabela Sekuła poświęca dziesiątki godzin, pomagając ludziom w zmianie diety ich psów, doradzając modyfikacje w diecie i cierpliwie odpowiadając na setki pytań. Prowadzi największą polską grupę o diecie RAW na Facebooku.
WARSZTATY DOTYCZĄCE DIETY BARF

Czy wybieracie się na Łapa Targ II? Może byliście na pierwszej edycji imprezy? 

Podobne posty

0 komentarze