All about.... Modna Koza!

by - 9/27/2017


Większość kontaktów w moim telefonie zapisuję wg szyfru: imię właściciela + imię psa. Myślę, że też tak macie. Jeden kontakt mam zapisany "Modna Koza", nie muszę dodawać tam imienia bo i tak każdy wie przecież o kogo chodzi :)

Z Anią poznałyśmy się na imprezie pępkowej; jest niezwykle ciepłą, zawsze uśmiechniętą i radosną osobą. Spod jej rąk codziennie wychodzą cudeńka nie tylko dla psów! Modna Koza - marka stworzona przez Anię została dwukrotnie doceniona w plebiscycie Top for Dog (Top for Dog 2015 i 2016; w roku 2015 zdobyła nagrodę specjalną "The best Top for Dog"). Za kolorowymi taśmami, podszyciami i wesołymi wzorami kryje się coś jeszcze.. poznajcie lepiej Modną Kozę!

Kiedy została złożona Modna Koza?
Firma została założona w lutym 2013 roku, ale oczywiście zaczęłam szyć wcześniej :) dla własnej potrzeby... no i dla znajomych.. i znajomych znajomych... itd :)

Sama Ania nawet chyba nie wie, że młoda Nutella nosiła szelki Modnej Kozy zanim było to modne, ha! 

Skąd nazwa Modna Koza?
Trochę przypadkowo. Moja pierwsza borzojka była kolory białego z małymi szarymi znaczeniami. Często spotykałam się z komentarzami, że mój pies wygląda jak koza. No i Koza została. Wisienką na torcie okazał się tekst sąsiada, który kolejny raz zachwycał się urodą psa w kolejnej nowej obroży "nooo modna ta pani koza" - więc nie było wyjścia! Nazwa Modna Koza była typem nr 1 :)

Pamiętasz pierwszą uszytą przez siebie obrożę? 
Trochę z sentymentem wracam do zdjęcia pierwszej obroży (nie ujawnię... trochę wstyd :P ), a z drugiej strony nie mogę patrzeć na to - na szczęście była do własnego użytku. Krzywe szwy, krzywo naszyta taśma, krzywo wszyte marnej jakości okucia... no wstyd :) wszystko krzywe! Cały czas szukam nowych pomysłów, rozwiązań. Obroże ciągle się zmieniają, a wszystko testuję na swoich psach i psach znajomych.Czy spotykają Cię w pracy dziwne sytuacje... ? 
Nazwa zobowiązuje! Często szyję dla kóz! Zdarzają się też alpaki, świnie, szelki dla królików, kantary dla koni. Do każdego zamówienia podchodzę bardzo indywidualnie, bez znaczenia dla kogo szyję.


Nazwa: Modna Koza
Miasto: Gdańsk
www:  brak
Facebook: Modna Koza 
Kontakt: wiadomość prywatna Facebook 
Asortyment: obroże, smycze, szelki, nerki spacerowe, kantary
Dla kogo: psy, koty, konie, kozy, świnie i inne - nic nie ogranicza Ani! 
Charakterystyczna cecha: kolorowe taśmy z dopasowanym kolorystycznie podszyciem. 

Podobne posty

0 komentarze