Targi psich akcesoriów - Łapa Targ III


Już w najbliższą niedzielę, 17 grudnia koniecznie odwiedźcie Łapa Targ - wyjątkowe tagi dla właścicieli psów w Warszawie!

Co? Łapa Targ III
Kiedy? 17 grudnia
Gdzie? Mysia 3
Jak długo? w godzinach 11-19

Serdecznie zapraszamy Was od odwiedzenia targów tylko dla psiarzy - Łapa Targ w Warszawie. Podczas tagów będziecie mieli okazję poznać i kupić autorskie produkty polskich marek. Większość z wystawców oferuje produkty handmade, stworzone przez i dla psiarzy.
Wydarzenie odbędzie się w przyjaznej psom przestrzeni przy ul. Mysiej 3 - jak podkreślają organizatorzy, nie zabierajcie ze sobą psa jeśli ten źle czuje się w tłocznych i głośnych miejscach.

W trakcie targów odbędzie się  zbiórka dla psiaków w potrzebie, podopiecznych "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością, zbierane będą karm, legowiska, zabawki i inne akcesoria. 

Co warto odwiedzić? 
Przede wszystkim, jeśli planujecie sportową przygodę ze swoim psem, albo nie wiecie co to backhand, MUSICIE być na wykładzie Ani Radomskiej "Jak zacząć dogfrisbee"
więcej szczegółów [KLIK]
Polecam Wam gorąco stoisko WarsawDog'ów [KLIK], którzy robią moje zdecydowanie ulubione akcesoria dla psów. Znajdziecie tam i abstrakcyjne i słodkie i po prostu fajne wzory smyczy, szelek i obroży. Jak szukacie czegoś kolorowego, zajrzyjcie też na stoisko Modnej Kozy [KLIK], która ma przepiękne świąteczne muchy dla psów!
Jak szukacie czegoś do poszamania dla piesów - koniecznie idźcie do MeatLove [KLIK] i spróbujcie (Wy też czemu nie?!) ich kiełbas! Niuchacz poleca! I oczywiście stoisko Lata Kita [KLIK] z doskonałymi przysmakami!


LISTA WYSTAWCÓW:le petit pet
Warsaw Dog
HAUEVER
Bambol
Modna Koza
Lilly Pet Shop
Frisbee dla psa - dogfrisbee.pl
UMilki
psysypiam
Psiamatka.pl
HUNDO
SAMO MIĘSO - psie i kocie smaczki
Non-stop dogwear PL
Charlie
All For Dogs
Dog's Space
TRE PONTI Szelki dla psów
Willow Hand Made
Pies na urlopie
PawSitive Dog Design
DOG AHEAD
MEATLOVE Polska
LATA KITA
4dogs
HEY DOG Co.
Furry Tail
Doggie Bears
Berry Zoo
Biały Kieł

Będziecie? Lubicie psie targi? Jeśli tak-jesteście na nich tylko żeby pooglądać czy szykujecie się na zakupy? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz