POKUSA VegeHerbs&Fruits
Mieszanka suszonych warzyw, owoców i ziół - gotowa do podania Twojemu psu. CZYTAJ WIĘCEJ


POKUSA
Pokusa Premium Plus to karma uzupełniająca, którą możemy dodać do karmy suchej lub do diety BARF. Produkty Pokusa to nowość na rynku karm i suplementów diety dla psów.
CZYTAJ WIĘCEJ

AniFlexi Fit
Zdrowe stawy, układ ruchu psa to nie tylko dla właściciela sportowca bardzo ważna kwestia. Nawet psy, które nie uprawiają sportów wyczynowych narażone są na urazy układu kostnego, mięśni i stawów. Warto zatem pomyśleć o ich ochronie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Francodex płyn do higieny jamy ustnej i paski do gryzienia
Dwa produkty do higieny jamy ustnej psa. Jeden, który nas zachwycił. Drugi, który mógłby być skuteczny
Fracncodex płyn do czyszczenia uszu
Nie tak dawno Niuchacz został testerem produktów firmy Zolux. Rozpoczynamy więc małą serię wpisów dotyczących nie tylko produktów, ale także zdrowia psa.
Przeczytaj jak stosować. OPINIA WETERYNARZA!
CZYTAJ WIĘCEJ

Olej z łososia Fish4Dogs 
Firma i produkty Fish4Dogs były już tu opisywane dwa razy- Niuchacz miał pyszną przyjemność smakować nie tylko przekąsek rybnych, ale także wciągnął cały wór karmy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Gammolen
Gammolen czyli preparat poprawiający kondycję skóry i sierści psa. Efekty stosowania Gammolenu, dawkowanie, gdzie kupisz.
CZYTAJ WIĘCEJArthroVet Collagen
ArthroVet Collagen firmy Vet Expert to preparat na stawy dla psów aktywnych oraz starszych i chorych. Ochrona stawów Twojego psa. Przeczytaj gdzie i za ile kupisz.
CZYTAJ WIĘCEJFORESTO
To, że psy trzeba- TRZEBA!- zabezpieczać przed pasożytami powinien pamiętać każdy właściciel. My stosowaliśmy kropelki, jednak w momencie podjerzenia babeszjozy i kilku opitych paskudach od razu sięgneliśmy po Foresto. W tym roku nie może być inaczej...
CZYTAJ WIĘCEJ