Współpraca

Jeśli masz pytanie - bez względu na to czy chcesz zapytać o to z jakiej hodowli jest mój pies czy chcesz wprowadzić nowy produkt na rynek i nie wiesz od czego zacząć - jestem do dyspozycji.

napisz: niuchaczpl@gmail.com
zadzwoń
502 111 982 

Możliwe formy współpracy:

  • TESTY/RECENZJE

Z wielką chęcią podejmę współpracę na zasadzie testów/ recenzji, konkursów produktów dla psów, które swoim profilem wpasują się w nasz tryb życia i nasze preferencje.
Przeprowadzane przeze mnie testy zawsze zawierają nie tylko moją subiektywną ocenę produktu, ale także możliwości jego zakupu, cechy i przeznaczenie. Każda recenzja, bez względu na wartość rynkową produktu, jest traktowana przeze mnie na równi, dzięki czemu zdobyłam sobie zaufanie czytelników. Współpraca nigdy nie kończy się na samej recenzji- staram się utrzymywać stały kontakt z firmami, które ze mną współpracowały, oferując nie tylko promocję nowych produktów czy konkursów, ale także służąc przyjacielską radą.

Zasady współpracy: współpraca płatna / barter (produkty o min wartości 300 zł) 

  • PROMOCJA FACEBOOK
Mój profil na Facebooku jest jednym z większych profili w Polsce. Nigdy sama nie promuję postów ani profilu, dlatego też posty docierają do osób, które CHCĄ je widzieć. Moi obserwatorzy są aktywni, a dzięki charakterowi profilu często zwracają się do mnie z prośba o pomoc w doborze produktów. Z chęcią podejmę współpracę polegająca na promocji produktów/ profili na moim FP. 

Zasady współpracy: współpraca płatna

  • PROMOCJA INSTAGRAM 
Nasz profil Instagram jest najczęściej używanym przeze mnie kanałem. Na profilu pojawia się nasze codzienne życie - praca, dom, sport i wszystko co się wokół nas dzieje. Tu mam możliwość pokazania szybkich urywków i wzmianek o stosowanych przez nas produktach i taką współpracę proponuję.

Zasady współpracy: współpraca płatna \ barter*
* oferuję możliwość przesłania paczek PRowych z dowolnymi produktami, które ukażą się na moim kanale InstaStories lub Instagram (w zależności od profilu produktów). Produkty zostaną pokazane, po krótce omówione, a te, które uznam, że niekoniecznie do nas pasują - zorganizuję rozdanie. Produkty, które zdecyduję się zostawić mogą zostać opisane na blogu po wcześniejszym uzgodnieniu wspólnych warunków (współpraca płatna / barter). 

  • KONKURSY 
Oferuję przeprowadzenie konkursu na kanale Instagram lub Facebook. Wykonam grafikę, wydarzenie lub post, zbiorę zgłoszenia i razem wybierzemy zwycięzców.
Wysyłka nagród zawsze leży po stronie sponsora konkursu; minimalna wartość nagród to 200 zł 

Zasady współpracy: współpraca płatna Jestem także otwarta na wszystkie inne formy współpracy. Zapraszam do kontaktu, Karolina