Eukanuba Healthy Biscuits » Niuchacz pies, recenzje, testy, ciekawostek

Testy przysmaków

Eukanuba Healthy Biscuits

Mystery pink box- taki powinine być tytuł tego posta. Jednak paczka nie jest już tak tajemnicza- kryją się w niej frykasy z Eukanuby. Zobaczcie jakie!

Paczka przyleciała chyba ekspresem! Różowe, śliczne pudełko zawierało w sobie przecudowny kubek (z którego właśnie piję pyszną, wieczorną herbatkę) oraz trzy opakowania firmowych ciastek.

Ciastka „Helathy Biscuits” jakie dostaliśmy to dodatek do zwykłej, codziennej karmy.
Dzienna dawka nie powinna w naszym przypadku przekraczać 2-3 ciastek i skrupulatnnie tego przestrzegamy. Jedno opakowanie juz zjedzone ale Niuch podzielił się nim z innymi- tai z niego dobry kumpel!

Więcej o ciastkach.

Są mega chrupiące! Delikatnie pachną psią karmą lecz nic im to nie ujmuje- Niuchacz szaleje!
Przez weekend sprawdziliśmy je też na Niuchowych przyjaciołach- wszyscy wykazali duże zainteresowanie (a co niektórzy robili nawet sztuczki wśród tłumu ludzi!)

Smakołyki nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów.
Dobrze wpływają na układ stawowy, kostny, układ pokarmowy, poprawiają odporność, sierść a przede wszystkim DOBRE SAMOPOCZUCIE 🙂

Skład:
mąka pszenna, suszony kurczak i indyk, tłuszcz zwierzęcy, suszona pulpa buraczana, mączka rybna, suszone drożdże piwne, suszone całe jaja, hydrolizowane białka zwierzęce, fosforan dwuwapniowy, chlorek sodu, chlorek potasu, siemię lniane, węglan wapnia.


Opakowanie posiada fajne, szczelne zamknięcie, dzięki któremu ciastka nie stracą (i nie tracą!) świeżości. Są zawsze tak samo pachnące i chrupiące.

„Healthy Biscuits” dostępne są w 3 wersjach:
– Puppy
– Adult
– Senior

My podajemy je jako przysmak w ciągu dnia- nie codziennie, nie zawsze 2 ale i Niuchaczowi nalezy się coś dobre za nic 😉
Jeśli lubicie co jakiś czas dać swojemu futrzakowi coś dobrego na ząb- polecam!

Gdzie kupicie ciastka:
– http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=16404
– http://4dogcat.pl/psy-przysmaki-eukanuba-healthy-extras-adult-all-breeds-700&nbspg-o_l_88_506.html
– http://www.kar-ma.pl/dla-kotow-karmy-1-all-systems-botanical-conditioner/dla-psow-karmy-przysmaki-ciastka-eukanuba-healthy-biscuits-adult-200g-o_l_211_7671.html

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 tygodni temu

Niuchacz

Ale mam dla Was wiadomość! ⚡

W konkursie na karmę Yora wybraliśmy aż... 6 zwycięzców! Ale żeby było szczęśliwie 🍀 możecie być naszym numerem 7! Tylko do końca dnia (4.11.2019) skomentujcie DOWOLNĄ emotką ten post a my jutro wybierzemy szczęśliwy numer siedem i on też dostanie opakowanie 1,5 kg karmy Yora!

Dzięki dlapsaikota 👈jesteście najlepsi! (polubcie ich profil!)

Oto zwycięzcy:
Julia Ryczkowska
Anna Barańska
Hanna Bryzek
Adriana Jaworska
Anna Kawalec
➡Karolina Filipowicz

Dziewczyny powyżej proszę o kontakt na PW z adresem i nr tel do wysyłki karmy :)
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku