TEST Kość Dogzilla » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy zabawek

TEST Kość Dogzilla

Od sklepu Psiabuda dostaliśmy pachnącą paczkę. A w tej paczce nowość w sklepie – kość z nietoksycznej gumy do gryzienia, memlania, zajmowania paszczy- Knobby Bone firmy Dogzilla. 
(zabawki te pojawiają się coraz częsciej w TKmaxxach- szukajcie ich w swoich sklepach )

To co pisze o kości sklep:

Na powierzchni kostki są specjalne wypustki-bąbelki masujące dziąsła w trakcie zabawy. Dzięki specjalnym „szczękom”, w kostce można umieścić ulubiony smakołyk psa. Knobby Dog Bone pomaga utrzymać zęby Twojego psa w czystości i zapewnia masaż dziąseł podczas zabawy!

Kość w rozmiarze S, o wymiarach 11,5 cm x 5 cm x 4 cm o zapachu kurczaka choć dla mnie pachnie ona bardziej wanilią. I pachnie, co możecie zobaczyć po samym Niuchu zaglądającym do kuchni w czasie napełniania zabawki.

Kość jest tak zbudowana , że bardzo łatwo można do niej włożyć smakołyki- czy to  smakołyki Planet Pet Society  (jak my), pasztet, parówkę czy wątróbkowe ciastko. Nasza wersja była hardkorowa- patyczek dental stick latał luźno wewnątrz zabawki jednak nie wypadał poprzez ‚groźne zęby’. Niuch oszalał gryząc kość dość…. zawzięcie.

Wypustki zachęcają psa do zabawy, ząbki widocznie wchodzą pomiędzy zęby. Zabawka wykonana jest ze średnio twardej gumy, nieco mniej twardej od tej Kongowej.W trakcie używania mocno pachnie, nie jest to nieprzyjemny zapach gumy, jaki miewają Kongi.

Po pierwszych testach, czyli po około 20 minutach ciągłej zabawy oraz szaleńczych prób wyjęcia smakołyka ze środka, kość prezentuje się tak:

To czego obawiałam się najbardziej to rzekoma krótkotrwałość zabawki.

Ale nie jest tak źle. Fakt- w porównaniu z dwuletnim Kongiem wygląda bladziutko, ale tą zabawkę psu bardzo łatwo zgnieść, mocniej zgryźć.
Poza tym jest ona przeznaczona dla psów ras mniejszych więc spodziewałam się takiego efektu. Dla psów mniejszych, delikatniejszych, o mniejszym … zacięciu do ‚pożarcia tu i teraz’ zabawki-  będzie idealna. Myślę, że nawet bardziej wygodna niż zabawki Konga, które są dość twarde.

Kość Knobby Bone możecie kupić oczywiście w sklepie Psiabuda TU.
Dla porównania – KOng Goodie Bone w cenach 30,99 i 37,50 TU i TU 

Czy Wasze psy lubią zabawki z wypustkami, które czyszczą ich zęby? 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

4 miesięcy temu

Niuchacz

Timeline PhotosWypróbuj ze swoim psiakiem tłoczoną na zimno, miękką karmę Alpha Spirit zawierająca aż 85% mięsa!

W komentarzu napisz imię swojego psa i dodaj jego zdjęcie 📷 Pamiętaj, że szansę na test mają zwierzaki zarejestrowane na www.ZooTest.pl

➡️ Szczegóły Kampanii: zootest.pl/kampania/test-miekka-karma-alpha-spirit/
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku