Test: Miedzianka adresówka dla psa » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy akcesoriów

Test: Miedzianka adresówka dla psa

W ubiegłym tygodniu dostaliśmy małe arcydzieło. Nic więcej nie trzeba mówić- mamy Miedziankę!

Myślę, że nikt z was tak nie pomyślał, ale może znajdzie sie jedna osoba, która zapyta- CO TO JEST MIEDZIANKA?
 
Miedzianka to personalizowany identyfikator dla psa, ręcznie wykonany z miedzi. Zespół Miedzanki na identyfikatorze zamieści wszystko- od zwykłego napisu, przez psie łapki, po wycięcie w środku wizerunku waszego psa! To jest niesamowite, zobaczcie sami TU 
Ja zdecydowałam się na imię psa, dwa numery telefonu oraz napis, który wpadł mi od razu do głowy jak dostałam wiadomość od Miedzianek!

Nasza Miedzianka ma około 32 mm średnicy , waży ok 5 gram. Napis  na Miedziance jest nieco… niechlujny? artystyczny? roztrzepany? na pewno nie jest szablonowy, każda litera jest oddzielnie nabijana na identyfikator, co ogronie nie się podoba! Dzięki temu Miedzianka ma swój charakter, wiem, że jest unikalna.

Miedzianka przyleciała do nas ekspresem, pięknie zapakowana, a w dodatku ze smaczną niespodzianką (którą Niuch zjadł po zrobieniu pierwszego zdjęcia…)

To co bardzo podobało mi się w opakowaniu to instrukcja czyszczenia Miedzianki. Nie powiem, zespół uprzedził moje pytnia bo miałam pisać wiadomość co zrobić gdy nasze małe arcydzieło się mocno pobrudzi 🙂 Miedź się patynuje więc czyszczenie od święta będzie niezbędne 🙂

I teraz test- w miejskich warunkach Miedzianka myślę, że nie przeszłaby tak dokładnego oglądu.
My zabraliśmy już ją do lasu, nad brudny staw i do słonej wody Bałtyku.
Tej ostatniej bałam się najbardziej. To, że rdzewieją kółeczka od obroży słyszałam wiele razy- nam jeszcze żadna nie zepsuła się na dobre.

Ale Miedź i słona woda? Kurcze, bałam się, na pierwsze wyjście na plażę wzięłam starszą adresówkę. Ale wyprzedził mnie mój brat, nieświadomie gdy byłam jeszcze w pracy, i zabrał Niucha na godzinny spacer nad wodą.

Ogladałam uważnie miedź, ale jest ona zupełnie odporna na działanie słonej wody! Rewelacja! Byłam już z psem pare razy nad wodą, nic się nie pojawia więc mogę śmiało stwierdzić, że jest to produkt uniwersalny i wytrzymały.

A na koniec coś o czy już czytałam, ale nie wiedziałam, że wywoła u nie tki entuzjazm. Dźwięk Miedzianki! Gdy pies biegnie, Miedzianka lekko obija się o obrożę/ kółeczko na którym wisi i cudownie brzęczy. Miód na me uszy 😀

Gdzie kupicie Miedziankę i za ile? 
Przede wszytkim z każdym pytaniem, wątpliwością, sugestią- piszcie wiadomość prywatną na profilu Facebookowym Miedzianki 

Produkty Miedzianki to nie tylko dentyfikatory! Możecie kupić także cudowne bransoletki, obrączki, wisiory!
To wszystko kupicie także w serwisie Dawanda.pl TU  

Cena– cena tego małego arcydzieła zaczyna się od około 60 zł. Ktoś puknie się w głowie i zapyta- czemu tak drogo! Też tak o tym myślałam i dlatego tak długo nie mogłam się przekonać do Miedzianek. Jest to produkt na pewno długotrwały, więc inwestycja takiej kwoty rozłożona na lata, w których kupowalibyśmy kolejne plastiki, nie jest aż tak straszna.

Dodatkowo, warto śledzić profil Miedzianki gdzie często ogłaszane są promocje i adresówki kupić możecie nawet o 30% taniej!

Zostaje mi życzyć Wam miłej końcówki długiego weekendu i pięknej pogody. Niuch!

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 miesięcy temu

Niuchacz

Timeline PhotosWypróbuj ze swoim psiakiem tłoczoną na zimno, miękką karmę Alpha Spirit zawierająca aż 85% mięsa!

W komentarzu napisz imię swojego psa i dodaj jego zdjęcie 📷 Pamiętaj, że szansę na test mają zwierzaki zarejestrowane na www.ZooTest.pl

➡️ Szczegóły Kampanii: zootest.pl/kampania/test-miekka-karma-alpha-spirit/
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku