OoooohTEST: Obroża OhMyDog » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy smyczy i obroży

OoooohTEST: Obroża OhMyDog

Zaczynając post- jesteśmy nad morzem <3 pusta plaża (ehe… do 7:30), kąpiele, zmęczony pies przez pół dnia. Poza tym, kto nie uwielbia wrócić do swojej rodzinnej, ukochanej miejscowości?
PS- koniecznie doczytajcie post do końca 🙂

A teraz przechodzimy do tematu – obroża OhMyDog z personalizowaną klamrą.

Przede wszystkim obrożę możemy stworzyć sami. Dzięki aplikacji, ktora pokazuje nam jak dana obroża będzie wyglądała na wybranej przez nas sierści psa, możemy stworzyć wiele wariantów i od razu ocenić naszą fantazję i kreatywność 🙂
TU link do obroży oraz aplikacji do stworzenia własnego projektu.

Czym różni się zatem obroża OhMyDog od innych, również ręcznie robionych obroży?
Klamrą. Klamra z imieniem naszego psa i numerem telefonu. Tak proste, a tak genialne!

Pierwsze wrażenie- nie słyszę psa ! Niuch zawsze nosił adresówki metalowe, na kółeczku. Biegając słychać było brzęczenie/ dzwonienie, a teraz cisza. Nieraz oglądam się gdzie jest pies… a on jest przy moich nogach.

Wykonanie obroży– rewelacja! Bardzo mocne zszycia (zawsze dobrze sprawdzam pociągając obrożę z dużą siłą i dość szybko) oraz dobrej jakości materiały. Extra!
Oczywiście, musiałam też spróbować zdrapać napis. No musiałam i robiłam to
– paznokciem
– wsuwką do włosów
– kluczami
– monetą….
(nożem nie próbowałam żeby nie porysować samej klamry)
Nic.
10/10! Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Estetyka- Tu kreatywnością wykazał się pan M.- do niego należał wybór obroży. Dborze chłopina wybrał, mimo, że na początku miałam mieszane uczucia. No ale ile można mieć kolorowych, barwnych obroży? Może jedna niech będzie stonowana, nieco mniej krzykliwa…. Jest extra.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to mniejszy wybór taśm ozdobnych niż w przypadku innych firm, mi czegoś tam troszkę brakuje. Kwestia gustu.
8/10 

 Cena – tu nie powinniśmy się wypowiadać, bo obrożę dostaliśmy dzięki uprzejmości OhMyDog. Ceny jednak zaczynają się od 25 zł, w zależności od materiałów z jakich wykonana jest obroża.
Jeśli policzymy obrożę+ adresówkę wyjdzie nam spokojnie około 40 zł.
Tu mamy 2 w 1 już od 25! Poza tym jakość wykonania, materiały, pomysł- za to też płacimy pamiętajcie.
Cena- 10/10 

Funkcjonalność – obroża i adresówka 2 w 1 to już jest 10/10. Wygodne zapięcie, łatwe dopasowanie rozmiaru, dodatkowo obroża bardzo łatwo okręca się na szyji psa (co dla mnie i kudłacza jest istotne) daje ocenę 10 🙂 

 OhMyDog zrobił coś dla nas, teraz my zróbmy coś dla OhMyDog! 
 

Do listopada prowadzony jest plebiscyt na topowe produkty z branży kynologicznej – Top For Dog 2014!

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług sprzedawanych na polskim rynku dedykowanych psom, które w pierwszym etapie będą oceniane przez kapitułę złożoną z ekspertów rynku kynologicznego a następnie przez konsumentów, którzy wyłonią zwycięzców konkursu w każdej kategorii.

Zagłosować możecie tam w 11 kategoriach, również w kategorii Obroże i szelki, gdzie swój głos oddać możecie (a Niuch tak bardzo poleca!) na produkty OhMyDog!
Tu znajdziecie link do bezpośredniego głosowania na produkt : KLIK 

Pamiętajcie, aby zagłosować musicie zalogować się w systemie. Nic to nie kosztuje, zajmuje dosłownie 3 minutki, a na koniec każda z zarejestrowanych osób bierze udział w losowanu Topowych nagród! 

Nie wiem jakim cudem- nie ma u nas recenzji negatywnej. Tym razem nie ma odstępstwa- obroża jest świetna, polecam ją z czystym sercem!

Wszystko co testujemy, spełnia nasze oczekiwana, nie psuje sie po 2-3 użyciach…. Nic tylko testować 🙂

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 miesięcy temu

Niuchacz

Timeline PhotosWypróbuj ze swoim psiakiem tłoczoną na zimno, miękką karmę Alpha Spirit zawierająca aż 85% mięsa!

W komentarzu napisz imię swojego psa i dodaj jego zdjęcie 📷 Pamiętaj, że szansę na test mają zwierzaki zarejestrowane na www.ZooTest.pl

➡️ Szczegóły Kampanii: zootest.pl/kampania/test-miekka-karma-alpha-spirit/
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku