Test: karmy Fish4Dogs » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy karm

Test: karmy Fish4Dogs

Mieliście tak kiedyś, że pies przyniósł do was zapakowaną paczkę (listonosz mamie- mama Niuchowi- Niuch mi) z kapiącą śliną na podłogę? Hmm… jeśli nie to znaczy, że nie dostaliście jeszcze paczki od Fish4Dogs!

Od sklepu (i producenta karm dla psów) Fish4Dog (klik na ich stronkę TU ) otrzymaliśmy ‚startowy pakiet’ karm. W firmowej siatce znalazło się 5 próbek karm oraz 2 próbki smakołyków.

Być może zastanawiacie się co robimy z takimi próbkami. 
Na jeden posiłek jest to często trochę za mało, a poza tym, po co dawać psu jeden raz zupełnie inną karmę? Można skarmiać jako smaczki, ale często tego też jest trochę mało, albo smakołyki są za duże/ małe.
Ja zawsze dosypuję próbki do bazowej karmy, tak aby co 2-3 dni Niuch miał nieco urozmaicony posiłek. Jedna próbka wystarcza nam na 1-2 posiłki, a z worka jakoś mniej ubywa 🙂
Wracając do karmy….
Sama paczka wywołala u Niucha ślinotok. Nie mogłam otworzyć koperty- wszędzie był brązowy nos!
Ja jeszcze nie wiedziałam o co się wszystko rozchodzi, Niuch już tak…
Pierwsze wrażenie- JAK TO ŚMIERDZI RYBĄ! 
Ja byłam w szoku, jak karma może mieć taki zapach. Pies był zachwycony! Pierwsze smakołyki dosłownie pochłonął, z taką miną, jakby jadł najlepszą rzecz na swiecie!
Poza śmrodkiem, który po jakimś czasie staje się znośny, a nawet przestaje przeszkadzać, sprawdziłam skład. I tu po raz kolejny byłam zszokowana. Sama ryba! Wszędzie ryba, na pierwszym miejscu! No tego to jeszcze nie grali 🙂

W zależności od rodzaju, karma ma w miarę mało białka, nie ma zbóż, nie jest wilgotna, nie jest oblepiona ‚posypką’, nie brudzi rąk.

Jej zapach jest niesamowitym motywatorem, świetnie sprawdza się jako smaczki!

Oto próbki karm jakie otrzymaliśmy:
– Superior Adult, klik po więcej info TU 
– Finest Fish Complete, więcej info TU 
– Superior Weight Control, więcej info TU
Finest Salmon , więcej przeczytasz TU 
Finest Fish 4 Puppies, więcej TU 

W paczce znalazły się także smakołyki Sea Jerky Tiddlers (info TUtaj ) czyli suszona skóra rybia. Dla psa pachną obłędnie. Są chrupiące, na jeden duży kęs, jednak pies musi je dokładnie poryźć. Nie kruszą się, nie da ich się rówież rozgnieść (no chyba, że młotkiem :P)

I w porównaniu z wielkością karmy:

Cena Sea JerkyTiddlers jest moim zdaniem przeciętna. Jak na tak fajny produkt, cena 15,99 zł za 100 g jest do przełknięcia. Być może niedługo kupimy większe opakowanie (nasze- 15 g, miało w sobie 5-6 kwadracików), ale nie będzie to zakup częsty.

Zapewne zastanawiacie się też nad ceną karmy. Po zachwycie przychodzi czas na refleksje.

Czy cena około 150 zł (w zalezności od rodzaju, ceny wahają się od 139 do 149 zł) za worek 6 kg jest duża? Dla mnie za duża. I mimo, moim zdaniem bardzo dobrego składu, wątpię, żebym kiedykolwiek była w stanie zapłacić tyle za karmę. A szkoda 🙁

I na koniec coś miłego- na profilu Facebookowym firmy Fish4Dogs TU możecie wygrać smakołyki firmowe.
Wystarczy pokazać jakie sztuczki potrafi zrobić wasz pies za pyszny smakołyk firmy Fish4Dogs, uwiecznić to na zdjęciu i przesłac na kontakt@fish4dogspolska.pl.
Powodzenia i smacznego!

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

4 miesięcy temu

Niuchacz

Timeline PhotosWypróbuj ze swoim psiakiem tłoczoną na zimno, miękką karmę Alpha Spirit zawierająca aż 85% mięsa!

W komentarzu napisz imię swojego psa i dodaj jego zdjęcie 📷 Pamiętaj, że szansę na test mają zwierzaki zarejestrowane na www.ZooTest.pl

➡️ Szczegóły Kampanii: zootest.pl/kampania/test-miekka-karma-alpha-spirit/
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku