TEST Hartz DuraPlay KROKODYL » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy zabawek

TEST Hartz DuraPlay KROKODYL

Piszczące zabawki lubi większość psów. Co z tego jak zazwyczaj po 5 minutach zabawy piszczałka wpada w bebechy zabawki i staje się ona zwykłą, gumową piłką czy jeżykiem. A powiecie na to, że ta piszczałka nie wpada do środka, piszczy zawzięcie już ponad 4 tygodnie i nadal jest bardzo atrakcyjna dla psa?!

Zabawkę firmy Hartz, dostaliśmy w ramach testów od sklepu Psiabuda.com.pl (która trochę za naszą namową) zaczęła wzbogacać ofertę o zabawki, jakich wcześniej nie było! Jak zobaczyłam nowości jakie przyleciały do sklepu, oczy aż mi się zaświeciły na widok zielonego, umiechniętego, pękatego krokodyla. 

 
Ostatnio wychodzę z założenia, że testy powinnam prowadzić w trochę cięższych dla zabawki warunkach. Tak było z piłką Jolly Tug’nToss od sklepu Toys4Dogs (która zimuje na dworze!) i jest też tak z Krokim. Od początku rzucony był w paszcze psa z komendą „TWOJE!”co u nas oznacza, że pies może zając się zabawką, nie musi,a nawet nie powinien jej wtedy przynosić. I się zaczęło…

…takiego szaleństwa jeszcze nie widziałam. Bite 4 godziny przerywane snem z zabawką. Se też z zabawką. Pies w salonie- z zabawką, na dwór- z zabawką, do sypialni- z zabawką. Miłość od pierwszego piszczenia (które usłyszeć możecie w filmiku na dole postu)

Po tym czasie sprawdziłam jak miewa się nasz Krokuś. Poza duża ilością śliny i paroma aussikowymi kłaczkami (taaa. paroma….) zabawce nie było nic. Nie było dziur, zadrapań ani innych śladów zabawy czy walki. Niesamowite!
Zabawkę miał okazję testować także mały amstaff Grimm, z ostrymi zębami oraz 5miesięczna sunia JRT… wiecie co- NAWET SZCZENIAKI NIE DAŁY RADY ! 
przed kąpielą
po kąpieli
Więcej o zabawce
Wykonana jest z łatwo uginającej się lecz grubej gumy. Nie przypomina zupełnie ani gumy Konga, ani zabawek Trixie. Takiej gumy jeszcze nie widziałam. Mam wrażenie, że w środku znajduje się gąbka ‚oblana’ gęstą, wytrzymałą gumą. Mi nie sprawia trudności zgniecenie zabawki, psu tym bardziej. Przyznam szczerze, że to jedna z nielicznych zabawek, na którą Niuch chce ćwiczyć elementy obedience i robi to z niesamowitym zacięciem. Zabawka mieści się idealnie w dłoni, świetnie się nią rzuca- nie jest ani za ciężka ani za lekka. Co więcej, za nóżki czy ogonek pies może się szarpać, co robiliśmy przez pierwsze parę dni- później już pies nie chciał się szarpać zabawką. Być może jest to spowodowane tym, że zabawka szybko robi się ‚śliska’ od śliny psa i dosć ciężko było mu wbić zęby w ciało kroksa, co lubi robi z innymi zabawkami.
Piszczałka jest dość głośna i nadal działa. Piłka pływa w wodzie, świetnie się czyści. Odbija się dobrze i nieprzewidywalnie od podłoża.
Gdzie i za ile kupicie zabawkę?
Krokodyla, jak i inne zwierzaki z serii HARTS DURA PLAY ZOO BALOON  kupicie w sklepie Psiabuda.com.pl w cenie 38 zł TUTAJ 
Na koniec również krótki film ze spaceru. Specjalnie bez podkładu muzycznego, abyście mogli usłyszeć jak pięknie śpiewa kroki 🙂

Czy Wasze psy lubią zabawki z piszczałką? Krokodyl pomimo upływu czasu i wielu zabaw z różnymi psami nadal wygląda jak nowy! 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 tygodni temu

Niuchacz

KONKURS, KONKURS! 🐕

Co poza pięknymi kwiatami niesie za sobą wiosna? Kleszcze 😡! W związku z tym, przygotowaliśmy super zestaw chroniący Waszego pupila przed komarami, kleszczami i innymi insektami.
Chcecie go zdobyć? 😍

Do wygrania:
Wyjątkowy wiosenny🌷 zestaw ochronny dla psiaków 🐾składający się z:
- Naturalnego olejku przeciw komarom i kleszczom w dwóch rozmiarach 150 i 750 ml ❤️
- Naszego NOWEGO szamponu Bye Bye Tick przeciwko komarom i kleszczom
- oraz 200g naturalnego czystku 🌸

Co należy zrobić aby wziąć udział?
To proste:
W komentarzach zamieść WIOSENNE zdjęcie 📸 swojego pupila 🐕
ORAZ
✔️ polub nasz profil na Facebooku
✔️udostępnij post konkursowy na swojej tablicy
✔️będzie nam miło jeśli zaprosisz swoich znajomych do zabawy 🥰

Konkurs trwa od dnia 9.04.2021 do 12.04.2021

Zwycięzca zostanie ogłoszony we wtorek, 13.04.2021

Organizatorem konkursu jest firma PositiveCare. Facebook i Instagram nie są powiązane z konkursem.

Powodzenia! 🙂
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku