TEST Hartz DuraPlay KROKODYL » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy zabawek

TEST Hartz DuraPlay KROKODYL

Piszczące zabawki lubi większość psów. Co z tego jak zazwyczaj po 5 minutach zabawy piszczałka wpada w bebechy zabawki i staje się ona zwykłą, gumową piłką czy jeżykiem. A powiecie na to, że ta piszczałka nie wpada do środka, piszczy zawzięcie już ponad 4 tygodnie i nadal jest bardzo atrakcyjna dla psa?!

Zabawkę firmy Hartz, dostaliśmy w ramach testów od sklepu Psiabuda.com.pl (która trochę za naszą namową) zaczęła wzbogacać ofertę o zabawki, jakich wcześniej nie było! Jak zobaczyłam nowości jakie przyleciały do sklepu, oczy aż mi się zaświeciły na widok zielonego, umiechniętego, pękatego krokodyla. 

 
Ostatnio wychodzę z założenia, że testy powinnam prowadzić w trochę cięższych dla zabawki warunkach. Tak było z piłką Jolly Tug’nToss od sklepu Toys4Dogs (która zimuje na dworze!) i jest też tak z Krokim. Od początku rzucony był w paszcze psa z komendą „TWOJE!”co u nas oznacza, że pies może zając się zabawką, nie musi,a nawet nie powinien jej wtedy przynosić. I się zaczęło…

…takiego szaleństwa jeszcze nie widziałam. Bite 4 godziny przerywane snem z zabawką. Se też z zabawką. Pies w salonie- z zabawką, na dwór- z zabawką, do sypialni- z zabawką. Miłość od pierwszego piszczenia (które usłyszeć możecie w filmiku na dole postu)

Po tym czasie sprawdziłam jak miewa się nasz Krokuś. Poza duża ilością śliny i paroma aussikowymi kłaczkami (taaa. paroma….) zabawce nie było nic. Nie było dziur, zadrapań ani innych śladów zabawy czy walki. Niesamowite!
Zabawkę miał okazję testować także mały amstaff Grimm, z ostrymi zębami oraz 5miesięczna sunia JRT… wiecie co- NAWET SZCZENIAKI NIE DAŁY RADY ! 
przed kąpielą
po kąpieli
Więcej o zabawce
Wykonana jest z łatwo uginającej się lecz grubej gumy. Nie przypomina zupełnie ani gumy Konga, ani zabawek Trixie. Takiej gumy jeszcze nie widziałam. Mam wrażenie, że w środku znajduje się gąbka ‚oblana’ gęstą, wytrzymałą gumą. Mi nie sprawia trudności zgniecenie zabawki, psu tym bardziej. Przyznam szczerze, że to jedna z nielicznych zabawek, na którą Niuch chce ćwiczyć elementy obedience i robi to z niesamowitym zacięciem. Zabawka mieści się idealnie w dłoni, świetnie się nią rzuca- nie jest ani za ciężka ani za lekka. Co więcej, za nóżki czy ogonek pies może się szarpać, co robiliśmy przez pierwsze parę dni- później już pies nie chciał się szarpać zabawką. Być może jest to spowodowane tym, że zabawka szybko robi się ‚śliska’ od śliny psa i dosć ciężko było mu wbić zęby w ciało kroksa, co lubi robi z innymi zabawkami.
Piszczałka jest dość głośna i nadal działa. Piłka pływa w wodzie, świetnie się czyści. Odbija się dobrze i nieprzewidywalnie od podłoża.
Gdzie i za ile kupicie zabawkę?
Krokodyla, jak i inne zwierzaki z serii HARTS DURA PLAY ZOO BALOON  kupicie w sklepie Psiabuda.com.pl w cenie 38 zł TUTAJ 
Na koniec również krótki film ze spaceru. Specjalnie bez podkładu muzycznego, abyście mogli usłyszeć jak pięknie śpiewa kroki 🙂

Czy Wasze psy lubią zabawki z piszczałką? Krokodyl pomimo upływu czasu i wielu zabaw z różnymi psami nadal wygląda jak nowy! 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Please refer to our Error Message Reference.