PRZEPIS: suszone jabłka » Niuchacz pies, recenzje, testy, ciekawostek

Lifestyle

PRZEPIS: suszone jabłka

Słodkie, chrupiące, ZDROWE i banalnie proste do zrobienia smakołyki dla psa i właściciela. Suszone jabłka pokocha każdy pies- zrób je w domu!

Na suszenie jabłek wpadłam po przerobieniu ponad 20 kg jabłek. Były dżemy w dwóch wersjach, jabłka do szarlotki, nalewka. A jabłek nie ubywało. Z pomocą przychodził Niuchacz, a skrzynki dalej nie mogliśmy opróżnić. Wtedy przypomniałam sobie o pysznych suszonych jabłkach, które uwielbiam prawie tak bardzo jak suszone buraki (o smaku winegret i niestety z masą zbędnych e- dodatków), z maminej piwnicy wyciągnęłam suszarkę do grzybów i voila- przez jeden weekend powstały cudowne czipsy dla mnie i smakołyki dla psa. 
Niuchacz kocha wszystkie owoce i warzywa. Kawałek banana, marchewka czy pietruszka są super przysmakiem i nagrodą za każde ćwiczenie. Jabłka są bogatym źródłem witamin: C, A, E oraz witamin z grupy B, zawierają także potas, fosfor, cynk, żelazo i błonnik.
Jak wykonać smakołyki? 
Jabłka pokrój w ćwiartki, wydrąż pestki, pokrój w cienkie plastry. Rozłóż na suszarce i susz około 6 godzin, od czasu do czasu ruszaj jabłkami- nie przykleją się do tacek.
Suszone jabłka przechowuję w szczelnym słoju, zabieram na spacery czy nagradzam psa przy nauce nowej sztuczki.
Czy robicie samodzielnie przysmaki dla psów? Czy skusicie się na przygotowanie suszonych jabłek dla siebie i psa? 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 tygodni temu

Niuchacz

Ale mam dla Was wiadomość! ⚡

W konkursie na karmę Yora wybraliśmy aż... 6 zwycięzców! Ale żeby było szczęśliwie 🍀 możecie być naszym numerem 7! Tylko do końca dnia (4.11.2019) skomentujcie DOWOLNĄ emotką ten post a my jutro wybierzemy szczęśliwy numer siedem i on też dostanie opakowanie 1,5 kg karmy Yora!

Dzięki dlapsaikota 👈jesteście najlepsi! (polubcie ich profil!)

Oto zwycięzcy:
Julia Ryczkowska
Anna Barańska
Hanna Bryzek
Adriana Jaworska
Anna Kawalec
➡Karolina Filipowicz

Dziewczyny powyżej proszę o kontakt na PW z adresem i nr tel do wysyłki karmy :)
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku