TEST Biszkopty Naturea » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy przysmaków

TEST Biszkopty Naturea

Psie ciastka, które może jeść właściciel? Zaskoczyły, zasmakowały i zawładnęły naszymi podniebieniami!


Biszkopty Naturea poznaliśmy na zawodach Top Speed Dog w Gdańsku. Nie mogliśmy uwierzyć, że ciastka dla psa mogą być tak pyszne, a Niuchacz oszalał na ich punkcie! Jedno opakowanie kupiliśmy (Pomidory z oliwą z oliwek i serem parmezan) i zostało zjedzone szybciej niż się spodziewałam- jedno ciastko dla psa, dwa dla Pana. Drugie opakowanie, Kaczka z jeżynami, dostaliśmy do testów, które musiałam do czasu zrobienia pierwszych zdjęć schować przed zbyt szybkim zjedzeniem.

Skład:

skrobia ziemniaczana, masło roślinne, całe jaja, miód, kaczka, jeżyny

Przede wszystkim- Naturea to opcja dla estetów. Po raz kolejny CUDOWNY desing opakowania, mam wrażenie, że biszkopty nie są dla psów, a właściciela. Niestety, poza wyglądem opakowania, kończy się mój zachwyt. Po otwarciu plastikowego woreczka, w którym znajdują się biszkopty, zaczyna się problem.
Nie można go ponownie zamknąć- skutkować to może wyschnięciem biszkoptów.
Nie można go przechylić- okruszki z biszkoptów i same biszkopty mogą się wysypać.
Jedynym mądrym rozwiązaniem jest przesypanie biszkoptów do pojemnika i wyrzucenie oryginalnego opakowania. Dla mnie to jest to bardzo niewygodne.

Biszkopty są twarde więc dość ciężko je przełamać. Jak już się to uda- biszkopty się kruszą więc nadają się tylko do podania w całości (chyba, że ktoś ma tyle cierpliwości, żeby je powoli i ostrożnie łamać). Nie są to zatem dobre przysmaki do sesji treningowych, bardziej jako przekąska albo nagroda za dobre wykonanie trudnej komendy. Ewentualnie do wspólnego wyjadania bezpośrednio z szafki – jedno dla psa, drugie dla nas.

I my i pies sądzimy to samo…. biszkopty Naturea są przepyszne! Lekko maślane, twarde na zewnątrz, kruche w środku, nie są słodkie ani zbyt mocno aromatyczne, idealne do popołudniowej herbatki. Sami zaglądamy do psiej szafki i je podkradamy, są tak dobre. Niuchaczowi, jak zawsze w przypadku za dobrych smaczków, palą się styki i przewody mózgowe, więc używam ich przy nagradzaniu za coś super. Absolutnie nie mogę ich wziąć do nagradzania podczas sesji na piłkach, bo pies zupełnie traci dla nich głowę. Biszkopty nie pachną intensywnie, nie brudzą rąk, a także nie są tłuste.

Dużą wadą biszkoptów jest ich cena. Uważam, że 19,90 zł za opakowanie ciastek (230 g), nawet jak są zdrowe i przepyszne, to trochę za dużo. Raz na jakiś czas mogę pozwolić sobie (znowu myślę o nich jak o ciastkach dla mnie…) na zamówienie opakowania biszkoptów.
Aktualnie biszkopty Naturea są w promocji, kupicie je na stronie internetowej polskiego dystrybutora w cenie 17,90 zł .

To co bardzo mi się podoba to wybór smaków. Już same nazwy sprawiają, że mam ochotę je zjeść, do wyboru macie apetyczne:
– Jogurt z orzechami i miodem
– Jabłko z cynamonem
– Pomidory z oliwą z oliwek i serem parmezan
– Owoce leśne 
– Ryba z oliwą z oliwek i aromatycznymi ziołami

– Kaczka z jeżynami

Co sądzicie o biszkoptach Naturea? Czy psie ciastka mogą być także smaczne dla właściciela? 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 miesięcy temu

Niuchacz

Timeline PhotosWypróbuj ze swoim psiakiem tłoczoną na zimno, miękką karmę Alpha Spirit zawierająca aż 85% mięsa!

W komentarzu napisz imię swojego psa i dodaj jego zdjęcie 📷 Pamiętaj, że szansę na test mają zwierzaki zarejestrowane na www.ZooTest.pl

➡️ Szczegóły Kampanii: zootest.pl/kampania/test-miekka-karma-alpha-spirit/
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku