Pokusa VegeHerbs&Fruits » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy suplementów

Pokusa VegeHerbs&Fruits

Mieszanka suszonych warzyw, owoców i ziół – gotowa do podania Twojemu psu. Pokusa VegeHerbs&Fruits!

Naturalne nowości z Pokusy zawojowały rynek suplementów i dodatków żywieniowych! Do znanej już dobrze Pokusy Premium Plus (która od niespełna roku wspomaga Niuchacza po każdym treningu frisbee, w formie napoju lub dodatku do suchej karmy) dołączyły dwie nowe linieDIAMONDcoat ( ultra szybka poprawa kondycji skóry i sierści) oraz RawDietLine – dedykowana diecie BARF oraz wzbogacaniu i samodzielnemu komponowaniu psiej i kociej diety.
Jednym z produktów, które wchodzą w skład linii RawDietLine jest VegeHerbs&Fruits, który łącząc ze sobą specjalną, niezwykle odżywczą kompozycję warzyw, owoców i ziół wzbogacająca dietę surową, komercyjną(suche i mokre karmy) oraz domową. Różnorodny skład ma na celu wspomagać układ immunologiczny, funkcje trawienne oraz pracę wątroby i trzustki. Reasumując ma dostarczać wszystko to czego często brak jest w codziennym pokarmie, a tym samym wpływać na poprawę kondycji, wydolności i przemian metabolicznych naszych czworonogów. 
Produkt VegeHerbs&Fruits zapakowany jest w przepiękne, kartonowe pudełko- sam produkt znajduje się w woreczku zamykanym na strunę oraz posiada dołączoną miarkę, która zawiera 2 g produktu. Po nałożeniu odpowiedniej porcji, wystarczy zamknąć szczelny woreczek, aby proszek nie stracił świeżości.
Skład: marchew 18%, pietruszka 15%, jabłko 12%, burak 10%, dynia 10%, cykoria 9%, czarna jagoda 8%, natka pietruszki 8%, siemię lniane 3%, dzika roża 2%, ostropest 2%, czystek 2%, BIO żółtko z jaj kurzych 1%.
VegeHerbs&Fruits to mączka z suszonych warzy, owoców i ziół, szczególnie dedykowana jest psom, których podstawą jest dieta BARF. W tej diecie zastępuje świeże warzywa i owoce, które dostarczane są w niewielkiej dawce, jest także ułatwieniem w podróży – wystarczy dodać ją do posiłku i gotowe!
Podstawą diety Niuchacza jest wysokiej jakości karma sucha, jednak – zapewne sprzecznie ze „sztuką BARFowania” – pies raz na jakiś czas dostaje surowe mięsne odpadki z naszej kuchni – skrawki mięsa, podroby, szyje indycze i kacze. Traktuję to jako pełny posiłek więc dodanie do niego VHF wpasowuje się wręcz idealnie! Co jakiś czas, w formie uzupełnienia (mając zawsze w głowie przeświadczenie, że żadna karma nie jest 100% zbilansowana do potrzeba naszego psa) do karmy suchej dodaję Pokusę Premium Plus lub właśnie VegeHerbs&Fruits.

Produkt świetnie sprawdza się także jako … dodatek do wypełnienia zabawki! Połączenie jogurtu naturalnego i 3 miarek VegeHerbs&Fruits daje zawiesisty i gęsty, lekko czerwony (dzięki zawartości buraka) sos, którym wystarczy wysmarować środek zabawki! Spokojny wieczór gwarantowany!
Produkt jest nieco słodki w smaku – Niuchacz za nim szaleje! Każdy posiłek podany z produktem zjada z ogromną pasją i zaangażowaniem (jak wiecie – jedzenie to pasja!); w trakcie robienia zdjęć rozsypało mi się trochę proszku, którego nie musiałam nawet sprzątać, bo Niuch po komendzie zwalniającej sam wylizał wszystko do czysta! VegeHerbs&Fruits ma nieco ziołowy zapach i jest bardzo mocno zmielony.
Jako, że dawkowanie wyliczone jest na posiłek typowo mięsny i dla psów karmionych dietą BARF, a ja dodaję produkt sporadycznie i profilaktycznie, na porcję karmy podawałam 2 miarki produktu (4g), na porcję podrobów (ok. 300g) podawałam 4 – 5 miarek produktu (8-10g).
Dzięki temu, że produkt jest lekkostrawny, jest źródłem wielu witamin, minerałów, antyoksydantów zabierać go będziemy razem z produktem Premium Plus i żółtkiem (RawDietLine BIO żółtko jaja kurzego – o nim więcej wkrótce) na zawody po większym wysiłku fizycznym i psychicznym. Po wielokrotnym podawaniu produktu nie zauważyłam żadnych efektów ubocznych. Polecam gorąco każdemu BARFiarzowi, ale i osobom, które lubią kompleksowo zadbać o dietę swojego psa. 
Produkt kupicie w sklepie Pokusa [KLIK] w cenie 32,99 zł za 300 g oraz innych sklepach internetowych i stacjonarnych. 
 
Co sądzicie o nowościach Pokusy? Czy Wasze psy z chęcią zjadłyby VegeHerbs&Fruits? Czy jest to produkt tylko dla karmiących BARF’em czy według Was może być podawany do karmy suchej? 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

3 godzin temu

Niuchacz

🐶5 lat Weehee! Konkurs!⭐️
Długo myślałam jak połączyć konkurs z wdzięcznością, że jesteście tutaj ze mną już tak długo! I wymyśliłam!

Relacje! Coś co cenię sobie bardzo mocno w życiu. Chciałabym poznać Was lepiej! Przez 5 lat poznałam tutaj wielu wspaniałych ludzi! Za co jestem bardzo wdzięczna. Pokażcie swoją relacje z psami za pomocą zdjęcia i opiszcie ją w kilku słowach <3

⭐️Nagroda główna⭐️ - obroża i smycz personalizowana z serii Classic!
Będzie kilka dodatkowych nagród w postaci rabatów!

1. Zamieśćcie zdjęcie pod postem, które najlepiej pokazuje Waszą relacje z psami.
2.Napiszcie komentarz w którym opiszecie Was jako team!
3. Będzie mi bardzo miło jeśli wrzucicie także na swoim stories zdjęcie z #weehee5years
4. Na zdjęcia czekam do 22.03.2021.
5. Ogłoszenie wyników - 23.03.2021.
O wynikach zadecyduje Weehee team z Moon Dogs Adventure.

🐶5 years of Weehee! Contest! ⭐️

Relations! Something that I value most in my life. I would like to get to know you better! We are here together for 5 years! I have met many wonderful people here! For which I am very grateful. Show your relationship with dogs on a photo and describe it in a few words <3

⭐️Main prize⭐️ - collar and leash personalized from the Classic series!
There will be some extra rewards in the form of discounts!

1. Post a photo under the post that shows your relationship with dogs.
2. Write in a comment describtion of you and your dog as a team!
3. I would be very happy if you also put a photo with #weehee5years on your stories.
4. I am waiting for photos until 22.03.2021.
5. Announcement of the results - 23.03.2021.
The Weehee team from Moon Dogs Adventure will decide about the results.
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku