TEST karma Naturea z jagnięciną » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy karm

TEST karma Naturea z jagnięciną

Portugalska karma z jagnięciną, bez kukurydzy, pszenicy i genetycznie modyfikowanych składników. Czy Niuchacz po raz kolejny pokochał karmę Naturea?

Produkty Naturea na dobre zagościły w diecie Niuchacza.
Karma mokra jedzie z nami na każde zawody czy seminaria jako turbo – doładowanie po i przed dużym wysiłkiem, ciastka pokochali wszyscy domownicy, a karma sucha okazała się najlepszą karmą jaką do tej pory jadł nasz pies. Dlaczego?

Efekty
Pies wygląda fenomenalnie jedząc karmę Naturea. Szczupła sylwetka, dobrze wyczuwalne mięśnie, zdrowa sierść, brak przykrego zapachu z pyska, czyste zęby, idealne psie kupy i brak samoczynnie odtykających się gruczołów okołoodbytowych (co zdarzało się przy innych karmach).
Wydajność
12 kg karmy powinno wystarczyć nam na około 60 dni – 3,98 zł za 1 dzień karmienia psa. To naprawdę niewiele. Niuchacz dostaje także okazjonalne posiłki w postaci podrobów, płatków Pokusy w dni treningowe czy właśnie karmy mokrej na wyjazdach, więc w rzeczywistości karma wystarcza nam na dużo dłużej, nawet do 3 miesięcy.

Jakość
Już opakowanie zdradza, że w środku znajduje się coś dobrego. Wykonane z grubej folii, z zamknięciem strunowym kryje w sobie setki granulek karmy, która wygląda, smakuje i pachnie po prostu dobrze. Karma nie jest mocno tłusta, nie brudzi mocno rąk i cały czas wywołuje u psa taką samą reakcję – ślinotok.

Do testów otrzymaliśmy 12 kg worek karmy ADULT jagnięcina. Skład: 

Świeża jagnięcina bez kości (21%) , odwodnione mięso jagnięce (17%), brązowy ryż, oczyszczony tłuszcz z kurczaka, hydrolizowana wątróbka jagnięca (3%), drożdże piwne, ziemniaki, glukozamina, siarczan chondroityny, jabłka, marchewki, dynia, szpinak, jeżyny, wodorosty, MOS, FOS, ekstrakt z yuki Shidigera, oregano, rozmaryn, pietruszka, szałwia.

W ofercie znajdziecie też wersję z kurczakiem (którą opisywałam TU), łososiem i karmy bezzbożowe. W składzie karmy z jagnięciną znajduje się oczyszczony tłuszcz z kurczaka – czyli taki tłuszcz, który jest odfiltrowany i pozbawiony jakichkolwiek niepożądanych pozostałości. Przygotowywany jest z myślą o psich alergikach. Karma z jagnięciną (czyli taką jaką otrzymaliśmy na testy) jest karmą monobiałkową, posiadającą tylko jeden rodzaj białka w składzie (jak podaje dystrybutor oczyszczone tłuszcze i oleje w karmach Naturea go nie posiadają).

W składzie karmy nie znajdziemy kukurydzy, pszenicy, sztucznych aromatów czy konserwantów. Do produkcji karmy nie używa się także żywności GMO. Widząc efekty podawania Naturei wierzę, że składniki karmy są najwyższej jakości.

Naturea z jagnięciną jest najlepszą karmą jaką do tej pory podawałam psu. Jestem ogromnie zadowolona z efektów jakie widzę – zdrowy pies w doskonałej kondycji, z czystym i zdrowym uzębieniem. Pies ma także piękną, błyszczącą i zdrową sierść, choć do karmy dodaję także suplementy poprawiające jej kondycję. Jeśli wybieracie ten sposób żywienia Waszych psów, jest to jedna z najlepszych karm dostępnych na rynku w wyższej (nie najwyższej) półce cenowej.

Karmę Naturea kupicie w wielu sklepach stacjonarnych, internetowych oraz na oficjalnej stronie dystrybutora [KLIK] w cenie 239,90 zł za 12 kg.

Czy podawaliście swoim psom karmę Naturea? Czy zauważyliście podobne efekty jak my? A może jest powód, dla którego jeszcze jej nie próbowały? 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

4 miesięcy temu

Niuchacz

Timeline PhotosWypróbuj ze swoim psiakiem tłoczoną na zimno, miękką karmę Alpha Spirit zawierająca aż 85% mięsa!

W komentarzu napisz imię swojego psa i dodaj jego zdjęcie 📷 Pamiętaj, że szansę na test mają zwierzaki zarejestrowane na www.ZooTest.pl

➡️ Szczegóły Kampanii: zootest.pl/kampania/test-miekka-karma-alpha-spirit/
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku