TEST: Przysmaki treningowe Naturea » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy przysmaków

TEST: Przysmaki treningowe Naturea

 

Przetestowaliśmy nowość marki Naturea – bezzbożowe, pyszne i zdrowe przysmaki treningowe i dentystyczne!

 

„Gdzieś kiedyś” usłyszałam, że smakołyki na spacerze z dorosłym psem to wstyd. Zgadzacie się z tym? Niuchacz ma 4,5 roku, dobre przywołanie, nie zjada śmieci na spacerze, umie wiele sztuczek, chodzić na luźnej smyczy i aportować, a jednak zawsze na spacer zabieram ze sobą parę smaczków. W sumie, jak każdy psiarz, mam ich zawsze parę w każdej kieszeni nie żeby przekupywać psa, ale nagradzać go i wzmacniać, a czasem poćwiczyć coś nowego. Smakołyków używam też w domu podczas ćwiczeń na piłkach, rozciągania czy obcinania pazurków, nigdy natomiast nie biorę ich na trening frisbee – tam pies ma pracować wyłącznie na zabawkę i dysk (jedzenie do zbyt ekscytuje i rozprasza od właściwej roboty).
Karma Naturea jest ulubioną karmą Niuchacza (i patrząc po efektach i moją) więc nic dziwnego, że tak bardzo ucieszyłam się na wieść o poszerzeniu oferty o przysmaki (nie tylko słynne biszkopty, które możemy jeść razem z psem i były z nami w Pytaniu na Śniadanie). Gdy przyleciała do nas cała paczka smakołyków, jak zwykle zachwycił mnie design opakowań! 
 
Każdy rodzaj mięsa, z jakich zrobione są smakołyki, ma swój kolor kartonika. Przysmaki zamknięte są w szczelnym, plastikowym opakowaniu, które należy otworzyć, rozchylając rogi opakowania. Niestety, jak i w przypadku biszkoptów, nie mamy możliwości ponownego szczelnego zamknięcia opakowania, jednak sprawdziłam sposób, który nie powoduje wysuszania i wietrzenia przysmaków. Wystarczy przymknąć opakowanie i wsunąć z powrotem do kartonika. 

 
Do przetestowania dostaliśmy dwa rodzaje przysmaków – treningowe (6 opakowań) i dentystyczne (2 opakowania). Oba rodzaje zamknięte są w opakowania po 100g. Przysmaki są zupełnie bezzbożowe, dodatkowo te treningowe zawierają minimum 88% świeżego mięsa. Smakołyki zawierają wysoką ilość glukozaminy i chondroityny, które wzmacniają, pielęgnują i utrzymują psie stawy w dobrej kondycji oraz dużą zawartość cynku, który wspomaga prawidłowy stan skóry, sierści i pazurów psa. 
 
Przysmaki treningowe mają dla nas idealny rozmiar – nie są duże dzięki czemu przy sesji treningowej nie sprawimy, że pies się nimi naje. W całym opakowaniu znajdziemy około 150-170 niewielkich smakołyków, będą one świetne dla psów ras małych i średnich, jednak dla psów ras większych będą za małe i pies może się nimi zachłysnąć.
Smaczki Naturea zupełnie nie brudzą rąk! Nie są tłuste, nie mają posypki, nie kruszą się dzięki czemu są doskonałe do włożenia do kieszeni – jak wyschną, będą chrupać! Jak możecie się domyślić, bardzo smakują psu – są aromatyczne lecz ich zapach nie jest dla mnie drażniący. Uważam, że za jedne z najlepszych przysmaków treningowych – małe, aromatycznie, niebrudzące i przede wszystkim, mają świetny skład! Wszystkie rodzaje mają tą samą wielkość, podobnie pachną. 
Przysmaki dentystyczne są podzielona na około 3 cm paski, mają podobnie do przysmaków treningowych, niedrażniący zapach, pies bardzo je lubi. Nie bardzo wierzę w jakiekolwiek działanie na uzębienie psa, tego typu przysmaków, ponieważ zazwyczaj pies zamiast je żuć i ścierać kamień (miękkim przysmakiem?) w parę sekund je zgryza. Natomiast są świetną nagrodą czy przysmakiem w ciągu dnia, zabieram je także na spacery i dzielę na większe części. 
 
 
Bezzbożowe przysmaki dla psów z wołowiną – 10,90 zł [KLIK] 

Skład: Świeża wołowina, świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).


 
 

Bezzbożowe przysmaki dla psów z rybą – 10,90 zł [KLIK]
Skład: Świeże ryby, świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).
 

 
 
Bezzbożowe przysmaki dla psów z kaczką – 10,90 zł [KLIK]

Skład: Świeża kaczka, świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).
 
 
 

 

Bezzbożowe przysmaki dla psów z kurczakiem – 10,90 zł [KLIK]

Skład: Świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).

 
 

 

 

 

 


 

Bezzbożowe przysmaki dla psów z jagnięciną – 10,90 zł [KLIK]Skład: Świeże ryby, świeża jagnięcina, świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).

Bezzbożowe przysmaki dla psów z wątróbką – 10,90 zł [KLIK] 
Skład: Świeża watróbka z kurczaka, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).
Dentystyczne przysmaki dla psów z jagnięciną- 13,90 zł [KLIK] 
Skład: Świeża jagnięcina, świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500 mg / kg), cynk (665 mg / kg).

Dentystyczne przysmaki dla psów z kurczakiem- 13,90 zł [KLIK]Skład: Świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg)
Zapakowane w cudowne opakowania przysmaki Naturea kupicie na stronie dystrybutora i w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Niuchacz nie miał po nich rewolucji żołądkowych, zauważyłam jedynie zwiększoną motywację do wykonywania sztuczek i ćwiczeń. Za opakowanie przysmaków dentystycznych zapłacimy 13,90 zł, co jest moim zdaniem ceną wysoką. Za opakowanie smakołyków treningowych zapłacimy 10,90 zł, co przy ich wielkości, wydajności, składzie jest ceną dobrą, która jestem w stanie zapłacić za przysmaki. Jedno opakowanie wystarcza nam na parę spacerów i sesji sztuczkowych czy treningowych, wiemy jedno – Niucha je uwielbia! 
 

 
Zabieracie smaczki na spacer? Jakie przysmaki najczęściej dajecie? Czy kupicie nowe przysmaki treningowe Naturea swojemu psu? 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Please refer to our Error Message Reference.