TEST: Przysmaki treningowe Naturea » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy przysmaków

TEST: Przysmaki treningowe Naturea

 

Przetestowaliśmy nowość marki Naturea – bezzbożowe, pyszne i zdrowe przysmaki treningowe i dentystyczne!

 

„Gdzieś kiedyś” usłyszałam, że smakołyki na spacerze z dorosłym psem to wstyd. Zgadzacie się z tym? Niuchacz ma 4,5 roku, dobre przywołanie, nie zjada śmieci na spacerze, umie wiele sztuczek, chodzić na luźnej smyczy i aportować, a jednak zawsze na spacer zabieram ze sobą parę smaczków. W sumie, jak każdy psiarz, mam ich zawsze parę w każdej kieszeni nie żeby przekupywać psa, ale nagradzać go i wzmacniać, a czasem poćwiczyć coś nowego. Smakołyków używam też w domu podczas ćwiczeń na piłkach, rozciągania czy obcinania pazurków, nigdy natomiast nie biorę ich na trening frisbee – tam pies ma pracować wyłącznie na zabawkę i dysk (jedzenie do zbyt ekscytuje i rozprasza od właściwej roboty).
Karma Naturea jest ulubioną karmą Niuchacza (i patrząc po efektach i moją) więc nic dziwnego, że tak bardzo ucieszyłam się na wieść o poszerzeniu oferty o przysmaki (nie tylko słynne biszkopty, które możemy jeść razem z psem i były z nami w Pytaniu na Śniadanie). Gdy przyleciała do nas cała paczka smakołyków, jak zwykle zachwycił mnie design opakowań! 
 
Każdy rodzaj mięsa, z jakich zrobione są smakołyki, ma swój kolor kartonika. Przysmaki zamknięte są w szczelnym, plastikowym opakowaniu, które należy otworzyć, rozchylając rogi opakowania. Niestety, jak i w przypadku biszkoptów, nie mamy możliwości ponownego szczelnego zamknięcia opakowania, jednak sprawdziłam sposób, który nie powoduje wysuszania i wietrzenia przysmaków. Wystarczy przymknąć opakowanie i wsunąć z powrotem do kartonika. 

 
Do przetestowania dostaliśmy dwa rodzaje przysmaków – treningowe (6 opakowań) i dentystyczne (2 opakowania). Oba rodzaje zamknięte są w opakowania po 100g. Przysmaki są zupełnie bezzbożowe, dodatkowo te treningowe zawierają minimum 88% świeżego mięsa. Smakołyki zawierają wysoką ilość glukozaminy i chondroityny, które wzmacniają, pielęgnują i utrzymują psie stawy w dobrej kondycji oraz dużą zawartość cynku, który wspomaga prawidłowy stan skóry, sierści i pazurów psa. 
 
Przysmaki treningowe mają dla nas idealny rozmiar – nie są duże dzięki czemu przy sesji treningowej nie sprawimy, że pies się nimi naje. W całym opakowaniu znajdziemy około 150-170 niewielkich smakołyków, będą one świetne dla psów ras małych i średnich, jednak dla psów ras większych będą za małe i pies może się nimi zachłysnąć.
Smaczki Naturea zupełnie nie brudzą rąk! Nie są tłuste, nie mają posypki, nie kruszą się dzięki czemu są doskonałe do włożenia do kieszeni – jak wyschną, będą chrupać! Jak możecie się domyślić, bardzo smakują psu – są aromatyczne lecz ich zapach nie jest dla mnie drażniący. Uważam, że za jedne z najlepszych przysmaków treningowych – małe, aromatycznie, niebrudzące i przede wszystkim, mają świetny skład! Wszystkie rodzaje mają tą samą wielkość, podobnie pachną. 
Przysmaki dentystyczne są podzielona na około 3 cm paski, mają podobnie do przysmaków treningowych, niedrażniący zapach, pies bardzo je lubi. Nie bardzo wierzę w jakiekolwiek działanie na uzębienie psa, tego typu przysmaków, ponieważ zazwyczaj pies zamiast je żuć i ścierać kamień (miękkim przysmakiem?) w parę sekund je zgryza. Natomiast są świetną nagrodą czy przysmakiem w ciągu dnia, zabieram je także na spacery i dzielę na większe części. 
 
 
Bezzbożowe przysmaki dla psów z wołowiną – 10,90 zł [KLIK] 

Skład: Świeża wołowina, świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).


 
 

Bezzbożowe przysmaki dla psów z rybą – 10,90 zł [KLIK]
Skład: Świeże ryby, świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).
 

 
 
Bezzbożowe przysmaki dla psów z kaczką – 10,90 zł [KLIK]

Skład: Świeża kaczka, świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).
 
 
 

 

Bezzbożowe przysmaki dla psów z kurczakiem – 10,90 zł [KLIK]

Skład: Świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).

 
 

 

 

 

 


 

Bezzbożowe przysmaki dla psów z jagnięciną – 10,90 zł [KLIK]Skład: Świeże ryby, świeża jagnięcina, świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).

Bezzbożowe przysmaki dla psów z wątróbką – 10,90 zł [KLIK] 
Skład: Świeża watróbka z kurczaka, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg).
Dentystyczne przysmaki dla psów z jagnięciną- 13,90 zł [KLIK] 
Skład: Świeża jagnięcina, świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500 mg / kg), cynk (665 mg / kg).

Dentystyczne przysmaki dla psów z kurczakiem- 13,90 zł [KLIK]Skład: Świeży kurczak, świeża wątróbka wieprzowa, świeże ryby, jabłko, gruszka, soczewica, wodorosty, chondroityna (1000 mg / kg), glukozamina (1500mg / kg), cynk (665 mg / kg)
Zapakowane w cudowne opakowania przysmaki Naturea kupicie na stronie dystrybutora i w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Niuchacz nie miał po nich rewolucji żołądkowych, zauważyłam jedynie zwiększoną motywację do wykonywania sztuczek i ćwiczeń. Za opakowanie przysmaków dentystycznych zapłacimy 13,90 zł, co jest moim zdaniem ceną wysoką. Za opakowanie smakołyków treningowych zapłacimy 10,90 zł, co przy ich wielkości, wydajności, składzie jest ceną dobrą, która jestem w stanie zapłacić za przysmaki. Jedno opakowanie wystarcza nam na parę spacerów i sesji sztuczkowych czy treningowych, wiemy jedno – Niucha je uwielbia! 
 

 
Zabieracie smaczki na spacer? Jakie przysmaki najczęściej dajecie? Czy kupicie nowe przysmaki treningowe Naturea swojemu psu? 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 miesięcy temu

Niuchacz

Timeline PhotosWypróbuj ze swoim psiakiem tłoczoną na zimno, miękką karmę Alpha Spirit zawierająca aż 85% mięsa!

W komentarzu napisz imię swojego psa i dodaj jego zdjęcie 📷 Pamiętaj, że szansę na test mają zwierzaki zarejestrowane na www.ZooTest.pl

➡️ Szczegóły Kampanii: zootest.pl/kampania/test-miekka-karma-alpha-spirit/
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku