All about…. Modna Koza! » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy smyczy i obroży

All about…. Modna Koza!

Większość kontaktów w moim telefonie zapisuję wg szyfru: imię właściciela + imię psa. Myślę, że też tak macie. Jeden kontakt mam zapisany „Modna Koza”, nie muszę dodawać tam imienia bo i tak każdy wie przecież o kogo chodzi 🙂

Z Anią poznałyśmy się na imprezie pępkowej; jest niezwykle ciepłą, zawsze uśmiechniętą i radosną osobą. Spod jej rąk codziennie wychodzą cudeńka nie tylko dla psów! Modna Koza – marka stworzona przez Anię została dwukrotnie doceniona w plebiscycie Top for Dog (Top for Dog 2015 i 2016; w roku 2015 zdobyła nagrodę specjalną „The best Top for Dog”). Za kolorowymi taśmami, podszyciami i wesołymi wzorami kryje się coś jeszcze.. poznajcie lepiej Modną Kozę!

Kiedy została złożona Modna Koza?

Firma została założona w lutym 2013 roku, ale oczywiście zaczęłam szyć wcześniej 🙂 dla własnej potrzeby… no i dla znajomych.. i znajomych znajomych… itd 🙂

Sama Ania nawet chyba nie wie, że młoda Nutella nosiła szelki Modnej Kozy zanim było to modne, ha! 

Skąd nazwa Modna Koza?
Trochę przypadkowo. Moja pierwsza borzojka była kolory białego z małymi szarymi znaczeniami. Często spotykałam się z komentarzami, że mój pies wygląda jak koza. No i Koza została. Wisienką na torcie okazał się tekst sąsiada, który kolejny raz zachwycał się urodą psa w kolejnej nowej obroży „nooo modna ta pani koza” – więc nie było wyjścia! Nazwa Modna Koza była typem nr 1 🙂
Pamiętasz pierwszą uszytą przez siebie obrożę? 
Trochę z sentymentem wracam do zdjęcia pierwszej obroży (nie ujawnię… trochę wstyd 😛 ), a z drugiej strony nie mogę patrzeć na to – na szczęście była do własnego użytku. Krzywe szwy, krzywo naszyta taśma, krzywo wszyte marnej jakości okucia… no wstyd 🙂 wszystko krzywe! Cały czas szukam nowych pomysłów, rozwiązań. Obroże ciągle się zmieniają, a wszystko testuję na swoich psach i psach znajomych.

Czy spotykają Cię w pracy dziwne sytuacje… ? 
Nazwa zobowiązuje! Często szyję dla kóz! Zdarzają się też alpaki, świnie, szelki dla królików, kantary dla koni. Do każdego zamówienia podchodzę bardzo indywidualnie, bez znaczenia dla kogo szyję.

Nazwa: Modna Koza
Miasto: Gdańsk
www:  brak
Facebook: Modna Koza 
Kontakt: wiadomość prywatna Facebook
Asortyment: obroże, smycze, szelki, nerki spacerowe, kantary
Dla kogo: psy, koty, konie, kozy, świnie i inne – nic nie ogranicza Ani!
Charakterystyczna cecha: kolorowe taśmy z dopasowanym kolorystycznie podszyciem.

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Please refer to our Error Message Reference.