Poznaj portal Woofy.pl! » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Lifestyle / Poradniki

Poznaj portal Woofy.pl!

„Wykąpana i pachnąca zasiedziałaś się przy serialu z kubkiem gorącej herbaty i w sumie to zapomniałaś o tym, że pies o 17 był na spacerze. Szybka kalkulacja i nie chcąc męczyć go do rana, na piżamę ubierasz kurtkę, na głowę zakładasz ciepłą czapkę, śniegowce na nogi i lecicie szybko żeby nie spotkać nikogo znajomego. Puszczasz psa pod najbliższym drzewem na szybką „jedyneczkę” a on jakoś tak za długo nie wraca. Wołasz raz, drugi i czujesz, że ubranie samych dresów to nie był dobry pomysł o 23:00 w styczniu. Ale już nie jest Ci zimno bo widzisz dlaczego nie było go tak długo… krok za kroczkiem widzisz te ślady na śniegu i już wiesz, że teraz musisz BARDZO SZYBKO biec z psem na rękach do domu, szukać książeczki, bandaży i ratunku…” 

„Na kwaterze macie parawan więc go nie pakowaliście. W sumie to koca też nie bo jest ten psi a i jak nie to i tak się coś znajdzie. Kwatera blisko plaży, podobno bez problemu można na nią wejść z psem ale na wszelki wypadek wzięliście tą długą linkę. I tą zabawkę do wody żeby razem popływać! Ale to będzie no!
Po pierwszym dniu zmęczeni wracacie na kwaterę; barko bolą od słońca a pies padnięty śpi pod łóżkiem. Po godzinie prosi na dwór więc idziecie ochoczo razem, w końcu to wakacje. Coś luźna ta kupa, przejdzie. Po kolejnej godzinie pies znowu siedzi pod drzwiami, tym razem idziesz sam a pies jest coraz bardziej nerwowy. Bilans to wyjście, które trwa 10 minut, co.. 10 minut. Morska słona woda, a Ty nie wiesz gdzie w okolicy jest …” 

„Nowe miasto, nowe mieszkanie, nowe możliwości, nowa ja. Miejsca spacerowe – pestka! Trzy weekendy i wszystko obcykamy, psiarze łato dzielą się takimi informacjami. No jasne, a co z NOWYM weterynarzem gdy masz psiego alergika/ wrażliwca/ szczeniaka jak nie masz się kogo poradzić? Znowu wtopisz parę setek i godzin z psem w poczekalni…” 

Te sytuacje mogą spotkać każdego z nas. Szukanie weta otwartego w nocy na szycie łapy, pomoc z rozwolnieniem lub innym psim wypadkiem na wakacjach czy przeprowadzka i szukanie swojego sprawdzonego gabinetu. Psiarze są pomocni ale nieraz nie ma czasu na szukanie, wujek Google nie pomaga jakbyśmy tego potrzebowali. Wtedy odpalamy portal Woofy.pl czyli przyjazną bazę weterynarzy, sklepów czy hoteli w Twojej okolicy! 

DLA NAS
Korzystanie z serwisu jest bardzo proste i wygodne.
1. Wpisz szukane słowo np. nazwisko weterynarza, nazwę salonu czy sklepu zoologicznego
2. Podaj miejscowość lub kliknij ikonę „Znajdź mnie”
3. Zawęź poszukiwania i.. gotowe!Wyświetlają się nam wybrane obiekty, po kliknięciu na nie możemy wybrać opcję wyznaczenia trasy dojazdu. Dzięki geolokalizacji znalezienie drogi do szukanego punktu zajmuje dosłownie kilka sekund. 

Oczywiście, możemy dodawać komentarze do obiektów, oceniać je i proponować kolejne aby innym psiarzom żyło się lepiej. W serwisie znajdziemy takie informacje jak godziny otwarcia (kliniki 24h na jednej mapie, sweet!) i szczegółowe kategorie jak możliwość zrobienia badań kału czy krwi w danym gabinecie. 

DLA WŁAŚCICIELI OBIEKTÓW Obecnie w serwisie jest ponad 6 tysięcy obiektów!
Przede wszystkim umieszczenie firmy w portalu Woofy jest całkowicie darmowe (i zawsze takie będzie). Właściciele firm nie muszą za to płacić, mogą sami założyć profil a zalozone już profile obiektów mogą przejąć i zarządzać aby uzupełnić opisy świadczonych usług, dodać zdjęcia, filmy, media społecznościowe i dzięki temu dotrzeć do większej liczby odbiorców.


O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 miesięcy temu

Niuchacz

Timeline PhotosWypróbuj ze swoim psiakiem tłoczoną na zimno, miękką karmę Alpha Spirit zawierająca aż 85% mięsa!

W komentarzu napisz imię swojego psa i dodaj jego zdjęcie 📷 Pamiętaj, że szansę na test mają zwierzaki zarejestrowane na www.ZooTest.pl

➡️ Szczegóły Kampanii: zootest.pl/kampania/test-miekka-karma-alpha-spirit/
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku