TEST: karmy HugsDog » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy karm

TEST: karmy HugsDog

Przed przeczytaniem tego wpisu niech każdy z was zada sobie pytanie ile razy zapomniał zamówić karmę dla swojego psa na czas? 

Mi nie zdarza się to często ale jest jesteście typem zapominalskiej gapy to doskonałym rozwiązaniem będzie dla was karma abonamentowa.  Jeśli zastanawiacie się co tak naprawdę jest to czytajcie dalej.

HUGS.DOG poznałam parę tygodni temu gdy zaproponowali nam dopasowanie karmy do potrzeb Niuchacza. Po podaniu szczegółowych informacji na temat aktywności, wieku i preferencji psa, tak naprawdę skończyła się moja rola. System dopasował dla nas karmę,  jej dawkowanie podane w gramach, a wraz z przesyłką przyszła wygodna miarka (ilość miarek na dzień też nam system wyliczył, a co!). Na podstawie masy ciała psa i dziennej porcji, dostałam także informację kiedy może przyjść do nas następna dostawa karmy!  I to właśnie jest świetne w HUGS.DOG –  po zakupie danego pakietu karma przychodzi do was automatycznie tak żeby nie leżała za długo w domu po otwarciu ale także żeby Waszemu psu nie zabrakło jedzenia! Ani na jeden dzień! 

To było o idei HUGS.DOG a teraz wrażenia! 

Karma przychodzi do nas w małych workach co uważam akurat za plus bo nie zdąży stracić aromatu.  Worki zamykane są na wygodną strunę, podane są na nich skład i dzienna porcja dopasowana do psa.  Jak macie więcej psów nie martwcie się bo na każdym worku napisane jest także jego imię! 

My testowaliśmy karmę z rybą, jagnięciną i drobiem.  Każda z nich została przez Niuchacza przyjęta bardzo fajnie  A kupy były naprawdę małe w porównaniu z naszą poprzednią karmą! To co mnie urzekło w procesie zamawiania karmy to informacja żebym nie zdziwiła się, że teraz karmy podawać będę mało bo taka porcja jest optymalna i pies nie będzie po niej głodny. Osoby przerzucające się z karm niższej jakości mogą być rzeczywiście zdziwione dzienną porcją jednak nie ma obaw o to, że będzie to za mało dla naszego pupila. 

Każda z karm HUGS.DOG zawiera minimum 50% mięsa – zarówno świeżego jak i już suszonego. W składzie znajdziecie dokładne ilości wyrażone w gramach, poniżej znajdziecie składy 3 karm jakie testowaliśmy:

Główne składniki w dziennej porcji karmy:

Ryba 130g (tuńczyk świeżo przygotowany 67,9g, łosoś suszony 49,4g, olej z łososia 7,8g, wywar z ryb 5,2g), bataty 62,4g, ziemniaki 31,2g groszek, siemię lniane, pulpa buraczana

Jagnięcina 130g (świeża 78g, suszona 46,8g, wywar 5,2g) bataty 59,8g, groszek, białko z gorszku, ziemniaki 15,6g, siemię lniane, pulpa buraczana

Drób 130g (kaczka świeża 72,8g, kaczka suszona 52g, wywar z kaczki 5,2g) bataty 67,6g, gorszek, ziemniaki 20,8g, pulpa buraczana, siemię lniane

Na początku nie byłam bardzo przekonana do tego typu rozwiązania –  w końcu jest to zupełna nowość na rynku! Ale widzę po moim psie że dobrze wygląda po tej karmie! Same chrupki nie są duże, nie są też tłuste czy kruszące się, łatwo można podać je w ramach nagrody na spacerze. Jeśli chcecie spróbować, HUGS.DOG daje Wam możliwość zamówienia bezpłatnej próbki. Można także zdecydować się na zestaw startowy (2,5 kg marki, miarka spersonalizowana i smakołyk ) lub zakup pakietu komfortowego  (czyli stałe dostawy karmy do waszego domu).

Próbowaliście kiedyś tego typu karmy która przychodzi do was nawet jak o niej zapomnicie?!  Co sądzicie o samym HUGS.DOG? 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 miesięcy temu

Niuchacz

Timeline PhotosWypróbuj ze swoim psiakiem tłoczoną na zimno, miękką karmę Alpha Spirit zawierająca aż 85% mięsa!

W komentarzu napisz imię swojego psa i dodaj jego zdjęcie 📷 Pamiętaj, że szansę na test mają zwierzaki zarejestrowane na www.ZooTest.pl

➡️ Szczegóły Kampanii: zootest.pl/kampania/test-miekka-karma-alpha-spirit/
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku