TEST: Trixie Snack-Snake » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Pies i dziecko / Testy zabawek

TEST: Trixie Snack-Snake

Zabawki na przysmaki stymulują pracę umysłową, relaksują i wyciszają psy. Ja podaję je gdy pies cały dzień nie był na dłuższym spacerze, ma cięższą dla siebie sytuację (np w naszym domu przebywa kot lub goście), a nieraz żeby go po prostu dobić po dłuższej aktywności. Nie każda zabawka się sprawdziła w przypadku Nutelli – miski spowalniające jedzenie w przypadku podawania w nich jednego z posiłków wręcz frustrowały psa. W domu mamy Konga, Pet-Pockety, a niedawno po absolutnym boomie na Instagramie – kupiłam też zielonego węża na smaki!

SSSSuper zabawa!

No słuchajcie – bo to serio jest super zabawa! Do węża, który ma dość wąską szparkę po całej swojej długości, możecie włożyć wszystko – od karmy, poprzez smakołyki ale najlepszą zabawą jest wylizywanie karmy mokrej, zamrożonego jogurtu czy mielonego mięsa. Dzięki temu, że szparka jest niewielka, wyjęcie z niej dobroci wcale nie jest takie proste, ponieważ nie wypadają one z jego środka tak łatwo (nawet sucha karma!). Niuchacz bardzo lubi tą zabawkę, bo po zjedzeniu wszystkiego ze środka może się nią jeszcze bawić. Podrzucać, przeciągać, a co bardziej nakręcające – w głowie węża jest piszczałka!
Ja dodatkowo mogę wykorzystać węża do zabawy dziecko – pies, bez obaw o wybrudzenie czy powypadanie smaczków po drodze. Ładujemy razem smakołyki do środka, daję dziecku węża, którego chowa w domu i go! Frajda dla mnie, dziecka i psa, 3 w 1!

Dane techniczne i możliwość zakupu

Wąż Trixie Snack-Snake zrobiony jest z wytrzymałej gumy termoplastycznej, ma długość 42 cm i jest wściekle zielony. Jest totalnie odporny na psie zęby, nie widać na nim żadnych zadrapań czy dziur.

Ja kupiłam go w sklepie stacjonarnym za około 40 zł. Online dostępny jest w wielu sklepach zoologicznych w cenie około 30-35 zł. Polecam Wam go bardzo na jesienne i zimowe wieczory dla waszych psów ze względu na dość niską cenę i fajne wykorzystanie. Możecie go bezpiecznie wkładać także do zamrażarki.

Wasze psy dostają zabawki na przysmaki? Jak na nie reagują?

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Please refer to our Error Message Reference.