TEST: Trixie Snack-Snake » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Pies i dziecko / Testy zabawek

TEST: Trixie Snack-Snake

Zabawki na przysmaki stymulują pracę umysłową, relaksują i wyciszają psy. Ja podaję je gdy pies cały dzień nie był na dłuższym spacerze, ma cięższą dla siebie sytuację (np w naszym domu przebywa kot lub goście), a nieraz żeby go po prostu dobić po dłuższej aktywności. Nie każda zabawka się sprawdziła w przypadku Nutelli – miski spowalniające jedzenie w przypadku podawania w nich jednego z posiłków wręcz frustrowały psa. W domu mamy Konga, Pet-Pockety, a niedawno po absolutnym boomie na Instagramie – kupiłam też zielonego węża na smaki!

SSSSuper zabawa!

No słuchajcie – bo to serio jest super zabawa! Do węża, który ma dość wąską szparkę po całej swojej długości, możecie włożyć wszystko – od karmy, poprzez smakołyki ale najlepszą zabawą jest wylizywanie karmy mokrej, zamrożonego jogurtu czy mielonego mięsa. Dzięki temu, że szparka jest niewielka, wyjęcie z niej dobroci wcale nie jest takie proste, ponieważ nie wypadają one z jego środka tak łatwo (nawet sucha karma!). Niuchacz bardzo lubi tą zabawkę, bo po zjedzeniu wszystkiego ze środka może się nią jeszcze bawić. Podrzucać, przeciągać, a co bardziej nakręcające – w głowie węża jest piszczałka!
Ja dodatkowo mogę wykorzystać węża do zabawy dziecko – pies, bez obaw o wybrudzenie czy powypadanie smaczków po drodze. Ładujemy razem smakołyki do środka, daję dziecku węża, którego chowa w domu i go! Frajda dla mnie, dziecka i psa, 3 w 1!

Dane techniczne i możliwość zakupu

Wąż Trixie Snack-Snake zrobiony jest z wytrzymałej gumy termoplastycznej, ma długość 42 cm i jest wściekle zielony. Jest totalnie odporny na psie zęby, nie widać na nim żadnych zadrapań czy dziur.

Ja kupiłam go w sklepie stacjonarnym za około 40 zł. Online dostępny jest w wielu sklepach zoologicznych w cenie około 30-35 zł. Polecam Wam go bardzo na jesienne i zimowe wieczory dla waszych psów ze względu na dość niską cenę i fajne wykorzystanie. Możecie go bezpiecznie wkładać także do zamrażarki.

Wasze psy dostają zabawki na przysmaki? Jak na nie reagują?

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

4 miesięcy temu

Niuchacz

Timeline PhotosWypróbuj ze swoim psiakiem tłoczoną na zimno, miękką karmę Alpha Spirit zawierająca aż 85% mięsa!

W komentarzu napisz imię swojego psa i dodaj jego zdjęcie 📷 Pamiętaj, że szansę na test mają zwierzaki zarejestrowane na www.ZooTest.pl

➡️ Szczegóły Kampanii: zootest.pl/kampania/test-miekka-karma-alpha-spirit/
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku