TEST: Trixie Snack-Snake » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Pies i dziecko / Testy zabawek

TEST: Trixie Snack-Snake

Zabawki na przysmaki stymulują pracę umysłową, relaksują i wyciszają psy. Ja podaję je gdy pies cały dzień nie był na dłuższym spacerze, ma cięższą dla siebie sytuację (np w naszym domu przebywa kot lub goście), a nieraz żeby go po prostu dobić po dłuższej aktywności. Nie każda zabawka się sprawdziła w przypadku Nutelli – miski spowalniające jedzenie w przypadku podawania w nich jednego z posiłków wręcz frustrowały psa. W domu mamy Konga, Pet-Pockety, a niedawno po absolutnym boomie na Instagramie – kupiłam też zielonego węża na smaki!

SSSSuper zabawa!

No słuchajcie – bo to serio jest super zabawa! Do węża, który ma dość wąską szparkę po całej swojej długości, możecie włożyć wszystko – od karmy, poprzez smakołyki ale najlepszą zabawą jest wylizywanie karmy mokrej, zamrożonego jogurtu czy mielonego mięsa. Dzięki temu, że szparka jest niewielka, wyjęcie z niej dobroci wcale nie jest takie proste, ponieważ nie wypadają one z jego środka tak łatwo (nawet sucha karma!). Niuchacz bardzo lubi tą zabawkę, bo po zjedzeniu wszystkiego ze środka może się nią jeszcze bawić. Podrzucać, przeciągać, a co bardziej nakręcające – w głowie węża jest piszczałka!
Ja dodatkowo mogę wykorzystać węża do zabawy dziecko – pies, bez obaw o wybrudzenie czy powypadanie smaczków po drodze. Ładujemy razem smakołyki do środka, daję dziecku węża, którego chowa w domu i go! Frajda dla mnie, dziecka i psa, 3 w 1!

Dane techniczne i możliwość zakupu

Wąż Trixie Snack-Snake zrobiony jest z wytrzymałej gumy termoplastycznej, ma długość 42 cm i jest wściekle zielony. Jest totalnie odporny na psie zęby, nie widać na nim żadnych zadrapań czy dziur.

Ja kupiłam go w sklepie stacjonarnym za około 40 zł. Online dostępny jest w wielu sklepach zoologicznych w cenie około 30-35 zł. Polecam Wam go bardzo na jesienne i zimowe wieczory dla waszych psów ze względu na dość niską cenę i fajne wykorzystanie. Możecie go bezpiecznie wkładać także do zamrażarki.

Wasze psy dostają zabawki na przysmaki? Jak na nie reagują?

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 tygodni temu

Niuchacz

KONKURS, KONKURS! 🐕

Co poza pięknymi kwiatami niesie za sobą wiosna? Kleszcze 😡! W związku z tym, przygotowaliśmy super zestaw chroniący Waszego pupila przed komarami, kleszczami i innymi insektami.
Chcecie go zdobyć? 😍

Do wygrania:
Wyjątkowy wiosenny🌷 zestaw ochronny dla psiaków 🐾składający się z:
- Naturalnego olejku przeciw komarom i kleszczom w dwóch rozmiarach 150 i 750 ml ❤️
- Naszego NOWEGO szamponu Bye Bye Tick przeciwko komarom i kleszczom
- oraz 200g naturalnego czystku 🌸

Co należy zrobić aby wziąć udział?
To proste:
W komentarzach zamieść WIOSENNE zdjęcie 📸 swojego pupila 🐕
ORAZ
✔️ polub nasz profil na Facebooku
✔️udostępnij post konkursowy na swojej tablicy
✔️będzie nam miło jeśli zaprosisz swoich znajomych do zabawy 🥰

Konkurs trwa od dnia 9.04.2021 do 12.04.2021

Zwycięzca zostanie ogłoszony we wtorek, 13.04.2021

Organizatorem konkursu jest firma PositiveCare. Facebook i Instagram nie są powiązane z konkursem.

Powodzenia! 🙂
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku