TEST: naturalne gryzaki Petmex » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy przysmaków

TEST: naturalne gryzaki Petmex

Suszone, naturalne gryzaki mam zawsze schowane w psiej szafce. Są tanie, Nutka je uwielbia, a niektóre z nich mają (oprócz doznań smakowych) także wartości odżywcze. Dostępność różnych przysmaków na rynku jest ogromna jednak nie każde z nich spełniają moje wymagania co do jakości. Swojemu psu chcę podawać gryzaki dobrze wysuszone, odpowiedniej dla danej części wielkości ale i szczelnie zamknięte dla zachowania ich świeżości i bezpieczeństwa. 
Parę dni temu poznałam markę Petmex, która oferuje naturalne gryzaki dla psów. Czy spełniają moje wymagania? O tym poniżej.

Z oferty gryzaków Petmex wybrałam te, które zajmą mojego psa na dłużej oraz te, których będę mogła użyć podczas ćwiczeń. Były to między innymi żwacze baranie, żołądki końskie, suszone krtanie i kolana wołowe, uszy sarny, suszone serca czy skóry jelenia.

Już od pierwszego „spotkania” byłam miło zaskoczona OGROMNĄ, starannie zapakowaną paczką. A przede wszystkim gryzakami w szczelnie zamkniętych, grubych foliowych opakowaniach, które chroniły psie smaczki.  Zabrałyśmy się za testy z grubej rury – najpierw w ruch poszły duże, suszone krtanie wołowe, których nie widziałam jeszcze w innych sklepach, a które zajęły Nutkę na dobre 35-40 minut! Extra! W kolejnych dniach podawałam żwacze baranie, penisy wołowe, suszoną skórę dzika czy końskie żołądki (są mega aromatyczne!). Wszystkie przysmaki, które otrzymałam były bardzo dobrej jakości – pachnące, atrakcyjne i bezpieczne dla psa (czyli nie za małe). Gryzak, po który na pewno wrócę to kolana wołowe – duże, ciężkie i zajmujące psa na dłuuugie minuty. 


Gryzienie tego typu przysmaków działa na psa odprężająco. Podaję je często, gdy mamy gości lub zbyt długo siedzimy w domu. Nutka po zjedzeniu dużego gryzaka wypija parę łyków wody, wyciera się o posłanie i idzie spać! 


Gryzaki Petmex dostępne są w sklepie Hubun.pl – oferta jest naprawdę szeroka! Od suszonego mięsa drobiowego, po suszone treści żołądków aż po kości z mięsem. Jest naprawdę w czym wybierać. Polecam je z uwagi na bardzo dobrą jakość przysmaków i porządne opakowania.

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

4 godzin temu

Niuchacz

🐶5 lat Weehee! Konkurs!⭐️
Długo myślałam jak połączyć konkurs z wdzięcznością, że jesteście tutaj ze mną już tak długo! I wymyśliłam!

Relacje! Coś co cenię sobie bardzo mocno w życiu. Chciałabym poznać Was lepiej! Przez 5 lat poznałam tutaj wielu wspaniałych ludzi! Za co jestem bardzo wdzięczna. Pokażcie swoją relacje z psami za pomocą zdjęcia i opiszcie ją w kilku słowach <3

⭐️Nagroda główna⭐️ - obroża i smycz personalizowana z serii Classic!
Będzie kilka dodatkowych nagród w postaci rabatów!

1. Zamieśćcie zdjęcie pod postem, które najlepiej pokazuje Waszą relacje z psami.
2.Napiszcie komentarz w którym opiszecie Was jako team!
3. Będzie mi bardzo miło jeśli wrzucicie także na swoim stories zdjęcie z #weehee5years
4. Na zdjęcia czekam do 22.03.2021.
5. Ogłoszenie wyników - 23.03.2021.
O wynikach zadecyduje Weehee team z Moon Dogs Adventure.

🐶5 years of Weehee! Contest! ⭐️

Relations! Something that I value most in my life. I would like to get to know you better! We are here together for 5 years! I have met many wonderful people here! For which I am very grateful. Show your relationship with dogs on a photo and describe it in a few words <3

⭐️Main prize⭐️ - collar and leash personalized from the Classic series!
There will be some extra rewards in the form of discounts!

1. Post a photo under the post that shows your relationship with dogs.
2. Write in a comment describtion of you and your dog as a team!
3. I would be very happy if you also put a photo with #weehee5years on your stories.
4. I am waiting for photos until 22.03.2021.
5. Announcement of the results - 23.03.2021.
The Weehee team from Moon Dogs Adventure will decide about the results.
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku