TEST: naturalne gryzaki Petmex » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

Testy przysmaków

TEST: naturalne gryzaki Petmex

Suszone, naturalne gryzaki mam zawsze schowane w psiej szafce. Są tanie, Nutka je uwielbia, a niektóre z nich mają (oprócz doznań smakowych) także wartości odżywcze. Dostępność różnych przysmaków na rynku jest ogromna jednak nie każde z nich spełniają moje wymagania co do jakości. Swojemu psu chcę podawać gryzaki dobrze wysuszone, odpowiedniej dla danej części wielkości ale i szczelnie zamknięte dla zachowania ich świeżości i bezpieczeństwa. 
Parę dni temu poznałam markę Petmex, która oferuje naturalne gryzaki dla psów. Czy spełniają moje wymagania? O tym poniżej.

Z oferty gryzaków Petmex wybrałam te, które zajmą mojego psa na dłużej oraz te, których będę mogła użyć podczas ćwiczeń. Były to między innymi żwacze baranie, żołądki końskie, suszone krtanie i kolana wołowe, uszy sarny, suszone serca czy skóry jelenia.

Już od pierwszego „spotkania” byłam miło zaskoczona OGROMNĄ, starannie zapakowaną paczką. A przede wszystkim gryzakami w szczelnie zamkniętych, grubych foliowych opakowaniach, które chroniły psie smaczki.  Zabrałyśmy się za testy z grubej rury – najpierw w ruch poszły duże, suszone krtanie wołowe, których nie widziałam jeszcze w innych sklepach, a które zajęły Nutkę na dobre 35-40 minut! Extra! W kolejnych dniach podawałam żwacze baranie, penisy wołowe, suszoną skórę dzika czy końskie żołądki (są mega aromatyczne!). Wszystkie przysmaki, które otrzymałam były bardzo dobrej jakości – pachnące, atrakcyjne i bezpieczne dla psa (czyli nie za małe). Gryzak, po który na pewno wrócę to kolana wołowe – duże, ciężkie i zajmujące psa na dłuuugie minuty. 


Gryzienie tego typu przysmaków działa na psa odprężająco. Podaję je często, gdy mamy gości lub zbyt długo siedzimy w domu. Nutka po zjedzeniu dużego gryzaka wypija parę łyków wody, wyciera się o posłanie i idzie spać! 


Gryzaki Petmex dostępne są w sklepie Hubun.pl – oferta jest naprawdę szeroka! Od suszonego mięsa drobiowego, po suszone treści żołądków aż po kości z mięsem. Jest naprawdę w czym wybierać. Polecam je z uwagi na bardzo dobrą jakość przysmaków i porządne opakowania.

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

7 dni temu

Niuchacz

✨CASTING ✨: Czy Twój pies na spacerach bywa problemowy? Jeży się na widok innych psów lub ludzi? Wyrywa się? Głośno daje znać, co myśli? Zgłoś się na casting ❗ Wyślij nam video obrazujące kłopotliwe zachowanie Twojego psa na spacerze i wygraj udział w naszym odcinku z behawiorystą! Ruszamy z cyklem, w którym Piotr Wojtków, psi behawiorysta analizuje i pomaga zrozumieć, co swoim zachowaniem komunikuje nam pies. Szukamy właścicieli ze średnimi i dużymi psami ❗ Plan filmowy odbędzie się pod koniec maja pod Poznaniem. Prosimy o podsyłanie zgłoszeń z filmami obrazującymi problem pupila z krótkim opisem na maila: info@johndog.pl Czekamy na Wasze zgłoszenia 😃! CASTING TRWA DO 9 MAJA! ... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku