O nas » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

O nas

Nazywam się Karolina i od 2013 roku prowadzę blog Niuchacz.com. 

Zawodowo jestem związana z marketingiem i branżą zoologiczną, co równocześnie jest przedmiotem moich zainteresowań. Moją pasją jest dogfrisbee – jestem czynnym zawodnikiem i sędzią; w 2018 i ponownie w 2019 roku zdobyłam tytuł Mistrza Polski Dogfrisbee w kategorii SPTF, a także wielokrotnie stałam na podiach zawodów krajowych. W 2018 roku zaczęła się moja nieustanna walka o chwile wolnego czasu – zostałam mamą i z niemałym wysiłkiem staram się godzić pracę, pasje, dom i jeszcze parę innych rzeczy po drodze. 

Niuchacz, a właściwie to Nutella.  Urodzona w 2012 roku, typowa przedstawicielka rasy owczarek australijski. Swoją charyzmą i miłością do ludzi podbija serca wszędzie tam gdzie się pojawi. Jej ulubiona zabawka zawsze piszczy i szybko leci, karma nigdy się nie kończy a kąpiel w wannie nie istnieje. 

Założeniem bloga jak i profilu na Facebooku była luka, którą odczuwałam sama – miejsca, gdzie dowiem się o konkursach, promocjach, a przede wszystkim przeczytam o produktach przed ich zakupem. Staram się pokazywać moim czytelnikom nie tylko nowości, ale przede wszystkim produkty, które sama sprawdziłam. 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 492
Please refer to our Error Message Reference.