O nas » Niuchacz Testy psich produktów, karm, przysmaków i trochę o naszym życiu z psem nad morzem.

O nas

Nazywam się Karolina i od 2013 roku prowadzę blog Niuchacz.com. 

Zawodowo jestem związana z marketingiem i branżą zoologiczną, co równocześnie jest przedmiotem moich zainteresowań. Moją pasją jest dogfrisbee – jestem czynnym zawodnikiem i sędzią; w 2018 i ponownie w 2019 roku zdobyłam tytuł Mistrza Polski Dogfrisbee w kategorii SPTF, a także wielokrotnie stałam na podiach zawodów krajowych. W 2018 roku zaczęła się moja nieustanna walka o chwile wolnego czasu – zostałam mamą i z niemałym wysiłkiem staram się godzić pracę, pasje, dom i jeszcze parę innych rzeczy po drodze. 

Niuchacz, a właściwie to Nutella.  Urodzona w 2012 roku, typowa przedstawicielka rasy owczarek australijski. Swoją charyzmą i miłością do ludzi podbija serca wszędzie tam gdzie się pojawi. Jej ulubiona zabawka zawsze piszczy i szybko leci, karma nigdy się nie kończy a kąpiel w wannie nie istnieje. 

Założeniem bloga jak i profilu na Facebooku była luka, którą odczuwałam sama – miejsca, gdzie dowiem się o konkursach, promocjach, a przede wszystkim przeczytam o produktach przed ich zakupem. Staram się pokazywać moim czytelnikom nie tylko nowości, ale przede wszystkim produkty, które sama sprawdziłam. 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 miesięcy temu

Niuchacz

Timeline PhotosWypróbuj ze swoim psiakiem tłoczoną na zimno, miękką karmę Alpha Spirit zawierająca aż 85% mięsa!

W komentarzu napisz imię swojego psa i dodaj jego zdjęcie 📷 Pamiętaj, że szansę na test mają zwierzaki zarejestrowane na www.ZooTest.pl

➡️ Szczegóły Kampanii: zootest.pl/kampania/test-miekka-karma-alpha-spirit/
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku