O nas » Niuchacz pies, recenzje, testy, ciekawostek

O nas

Nazywam się Karolina i od 2013 roku prowadzę blog Niuchacz.com. 

Zawodowo jestem związana z marketingiem i branżą zoologiczną, co równocześnie jest przedmiotem moich zainteresowań. Moją pasją jest dogfrisbee – jestem czynnym zawodnikiem i sędzią; w 2018 i ponownie w 2019 roku zdobyłam tytuł Mistrza Polski Dogfrisbee w kategorii SPTF, a także wielokrotnie stałam na podiach zawodów krajowych. W 2018 roku zaczęła się moja nieustanna walka o chwile wolnego czasu – zostałam mamą i z niemałym wysiłkiem staram się godzić pracę, pasje, dom i jeszcze parę innych rzeczy po drodze. 

Niuchacz, a właściwie to Nutella.  Urodzona w 2012 roku, typowa przedstawicielka rasy owczarek australijski. Swoją charyzmą i miłością do ludzi podbija serca wszędzie tam gdzie się pojawi. Jej ulubiona zabawka zawsze piszczy i szybko leci, karma nigdy się nie kończy a kąpiel w wannie nie istnieje. 

Założeniem bloga jak i profilu na Facebooku była luka, którą odczuwałam sama – miejsca, gdzie dowiem się o konkursach, promocjach, a przede wszystkim przeczytam o produktach przed ich zakupem. Staram się pokazywać moim czytelnikom nie tylko nowości, ale przede wszystkim produkty, które sama sprawdziłam. 

O nas

Karolina i Nutella. Razem od ponad 6 lat niuchamy co w psim świecie piszczy! Karmy, zabawki, akcesoria – testy takich produktów i jeszcze więcej znajdziesz na blogu. A w parę weekendów w roku spotkasz nas całą ferajną na zawodach dogfrisbee.

Szukaj na tym blogu

Facebook

2 tygodni temu

Niuchacz

Ale mam dla Was wiadomość! ⚡

W konkursie na karmę Yora wybraliśmy aż... 6 zwycięzców! Ale żeby było szczęśliwie 🍀 możecie być naszym numerem 7! Tylko do końca dnia (4.11.2019) skomentujcie DOWOLNĄ emotką ten post a my jutro wybierzemy szczęśliwy numer siedem i on też dostanie opakowanie 1,5 kg karmy Yora!

Dzięki dlapsaikota 👈jesteście najlepsi! (polubcie ich profil!)

Oto zwycięzcy:
Julia Ryczkowska
Anna Barańska
Hanna Bryzek
Adriana Jaworska
Anna Kawalec
➡Karolina Filipowicz

Dziewczyny powyżej proszę o kontakt na PW z adresem i nr tel do wysyłki karmy :)
... Zobacz więcej!Zwiń

Zobacz na Facebooku